App Store Para İadesi

Pluxy01

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
2 gün önce yanlışlıkla uygulama içi satın alım yapmıştım. “Sorun Bildir” sayfasından iade edilebiliyormuş. Ama satın aldıklarım hala orada gözükmüyor. Ne zaman gözükür? Bir de aynı anda birkaç satın alım iade talebi isteyebiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce yanlışlıkla uygulama içi satın alım yapmıştım. “Sorun Bildir” sayfasından iade edilebiliyormuş. Ama satın aldıklarım hala orada gözükmüyor. Ne zaman gözükür? Bir de aynı anda birkaç satın alım iade talebi isteyebiliyor muyuz?
1-7 gün içerisinde gözüküyor. Evet toplu iade yapabiliyorsunuz. İade hakkınızın bir limiti var, bir yerden sonra iade yapmanıza izin vermiyor.

Apple bakiyesini kullanıyorsanız yüksek ihtimalle geri alabilirsiniz ama kredi kartı ile aldıysanız pek samimi bulmuyorlar yine miktara göre ilk iadeleri yapıyorlar sizin kontak kurma biçiminiz çok önemli

Apple bakiyesini kullanıyorsanız yüksek ihtimalle geri alabilirsiniz ama kredi kartı ile aldıysanız pek samimi bulmuyorlar yine miktara göre ilk iadeleri yapıyorlar sizin kontak kurma biçiminiz çok önemli
Maalesef mobil ödeme ile yaptım. Yabancı bir siteden bir linkle yaptım bir satın alımımı iade ettiler. Ama başka iade olmadı. 48 saati bekliyorum şimdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı