Çözüldü App Store'a giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MertKabil

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. MacBook Air var elimde fakat App Store'ye giriş yapıyorum. Sonra kırmızı bir şekilde giriş yapmak için doğrulama kodunu girmeniz gerekli diyor. Fakat o şifreyi girecek bir yer vermiyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Telefonunuza doğrulama kodu geliyor mu?

Büyük ihtimalle geliyordur. Aynı şekilde giriş yapmaya çalışın, telefonunuza gelen kodu şifre bölümüne yazın. Bir de bunu deneyin bakalım.

Yaptım hocam teşekkür ederim. Şifremi ardından da gelen kodu girince oldu. Yardımın için teşekkürler. Fakat şöyle bir şey geldi Big Sur indirirken yönetici kullanıcı olarak oturum açmanız gerektiğini söylüyor bir tanıdıktan aldığım için. Ben şifre falan koymadım nereden öğrenebilirim acaba?

Yaptım hocam teşekkür ederim. Şifremi ardından da gelen kodu girince oldu. Yardımın için teşekkürler. Fakat şöyle bir şey geldi Big Sur indirirken yönetici kullanıcı olarak oturum açmanız gerektiğini söylüyor bir tanıdıktan aldığım için. Ben şifre falan koymadım nereden öğrenebilirim acaba?
Çok sevindim. Rica ederim.
Cihazınızın giriş şifresi olabilir mi?

Geri
Yukarı