App Store'dan virüs bulaşır mı?

hunterfalcon

Picopat
Daha fazla  
App Store'da dolaşırken bir uygulamaya denk geldim, gates of olympus. Eğlenceli olur diye indirdim. Bir girdim, gerçekten kumar sitesiymiş. App Store'un içerisinde gerçek kumar uygulaması. Kayıt olmadım, bir şey yapmadım. Yükledim, açtım, gezindim. Virüs vs. bulaşır mı? Sadece açtım. IPhone'ye format atayim mi? Ve böyle bir şey varsa bu Apple'nin sorunu değil mi sonuçta sen bir uygulama çıkartıyorsan onu her saniye incelemen lazım değil mi?

App Store'da dolaşırken bir uygulamaya denk geldim, gates of olympus. Eğlenceli olur diye indirdim. Bir girdim, gerçekten kumar sitesiymiş. App Store'un içerisinde gerçek kumar uygulaması. Kayıt olmadım, bir şey yapmadım. Yükledim, açtım, gezindim. Virüs vs. bulaşır mı? Sadece açtım. IPhone'ye format atayim mi? Ve böyle bir şey varsa bu Apple'nin sorunu değil mi sonuçta sen bir uygulama çıkartıyorsan onu her saniye incelemen lazım değil mi?
sanmıyorum hocam. Denetime tabi tutuluyordur illaki.

Bulaşmaz Apple telefonlar öyle Android gibi açık kaynak değil.

Yok ustam Play Store'den ya da Apple Store'den virus bulaşması imkansız ama verileninizin çalınma olasılığı var diye biliyorum ama o zor

Zaten virüslü bir site falan değil

Hocam ama bildiğin kumar sitesi yani bir şey olmaz mı?

Yok ustam Play Store'den ya da Apple Store'den virus bulaşması imkansız ama verileninizin çalınma olasılığı var diye biliyorum ama o zor

Veri çalınırsada yine Apple'nin suçu değil mi ayrıca hiçbir bilgimi vermedim

Bulaşmaz Apple telefonlar öyle Android gibi açık kaynak değil.

Kesinmi

Var play store da bana Bi kere Bi virüs gibi bişey bulaşmıştı olup olmayan yerden bu yanlışlıkla Google den indirdiğim uygulama cihazınızda virüs var diye ekran gönderiyordu sol altta virüsü temizle diye birşey vardı ona basınca play storedeki bir hava durumu uygulamasına gönderiyordu çok büyük ihtimal asıl virüs oydu.

Hocam ama bildiğin kumar sitesi yani bir şey olmaz mı?

Veri çalınırsada yine Apple'nin suçu değil mi ayrıca hiçbir bilgimi vermedim

Kesinmi
Bilinmedik bir site değilki instagram da felan sürekli reklamları yapılıyor zaten.

Var Play Store da bana bir kere bir virüs gibi bir şey bulaşmıştı olup olmayan yerden bu yanlışlıkla Google'dan indirdiğim uygulama cihazınızda virüs var diye ekran gönderiyordu sol altta virüsü temizle diye bir şey vardı ona basınca Play Store'deki bir hava durumu uygulamasına gönderiyordu çok büyük ihtimal asıl virüs oydu.

Bilinmedik bir site değilki Instagram da falan sürekli reklamları yapılıyor zaten.

Hocam o bana da geliyordu 2020 2019 arası tıklamazsan hiçbir sorun çıkmaz genelde Google'dan reklamlı sitelere yasa dışı sitelere girersen gönderiri tıklamazsan hiçbir şey olmaz

Bulaşmaz rahat ol

İçin çok rahat değilse sıfırlayabilirsin ama çok endişelenme

Cezasından değil de T.C. banka Steam onlar giderse onlar sıkıntı diye korkuyorum

Var Play Store da bana bir kere bir virüs gibi bir şey bulaşmıştı olup olmayan yerden bu yanlışlıkla Google'dan indirdiğim uygulama cihazınızda virüs var diye ekran gönderiyordu sol altta virüsü temizle diye bir şey vardı ona basınca Play Store'deki bir hava durumu uygulamasına gönderiyordu çok büyük ihtimal asıl virüs oydu.

Bilinmedik bir site değilki Instagram da falan sürekli reklamları yapılıyor zaten.

Kanka istersen uygulama ismi vereyim gir bak daha önceden duyduğum bir site değil

Yeni konular

Geri
Yukarı