Çözüldü AppBusy Adware Sisteme Bulaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yusufkoc378

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma bir virüs bulaştı. Google chromede bir iki siteye girdikten sonra appbusy diye bir site açılıyor ve cinsel içerikli reklamlar çıkıyor ben bunu nasıl kaldırırım lütfen yardım edin denetim masasında hiç yabancı program yok.

AdwCleaner ile Reklam Temizliği | Technopat Sosyal İlgili adımı uygulayın.

Downloads - SurfRight bu adresten Hitman Pro indirip, uygulamayı çalıştırın. Taratmadan önce options(settings) dan, lisans kısmına girip 30 günlük deneme sürümünü aktif edin.
Ardından tarama yapıp bulduklarını silin. Hitman Pro çok kısa sürede tarama yapar. Ardından bulduklarını silin.

AdwCleaner ile Reklam Temizliği | Technopat Sosyal İlgili adımı uygulayın.

Downloads - SurfRight bu adresten Hitman Pro indirip, uygulamayı çalıştırın. Taratmadan önce options(settings) dan, lisans kısmına girip 30 günlük deneme sürümünü aktif edin.
Ardından tarama yapıp bulduklarını silin. Hitman Pro çok kısa sürede tarama yapar. Ardından bulduklarını silin.
Eyvallah sağolasın. Adw denedim baya virüs buldu chrome anasayfasından omigaplus diye şeyide kaldırdı fakat hala çıkıyordu bende eset indirdim düzeldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı