Çözüldü %appdata% 3 saatte 20GB dosya birikiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar merhaba öncelikle bana yardımcı olmak isteyen ve olan herkese teşekkürler fakat sizin söylediklerinizle alakası yok. Zaten virüs olmadığından kesin eminim lisanslı 2 program ile 0 virüs vardı ve bilgisayar yavaş çalışmıyordu sadece dosya birikiyordu. İnternette biraz araştırınca bazı kişilerde One Drive sebebiyle olduğunu gördüm belki bende de ondandır diye One Drive'ı sildim ve gece 2'den beri sadece 3 klasör birikmiş. Neden nasıl olduğunu bilmiyorum fakat belki sizde de böyle bir şey olabilir. Benim gibi sorunu olanlar denesin.
Beta sürüm.

10 sürüm fark varsa ben de yükleyeyim biraz denerim.

Oradaki klasörlerin ekran görüntüsünü atar mısınız ve Kaspersky rescue disk ile taramayı deneyin.

Burada olmama ihtimali yazdığını görmüyorum.

Bazı minerler veya virüsler aşırı iyi kodlanmış olabiliyor. Hiç böyle bilmediğiniz sitelere girdiniz mi? Ya da Reklam'da çıkan işte iPhone kazandınız. Gibi. Ya da işte ya da bilmediğiniz bir program. Ya da şu ünlünün ne yaptığına inanamayacaksınız %75 ihtimal virüs var.

Yazmışım farkındaysanız.

Bazı minerler veya virüsler aşırı iyi kodlanmış olabiliyor. Hiç böyle bilmediğiniz sitelere girdiniz mi? Ya da Reklam'da çıkan işte iPhone kazandınız. Gibi. Ya da işte ya da bilmediğiniz bir program. Ya da şu ünlünün ne yaptığına inanamayacaksınız %75 ihtimal virüs var.

Yazmışım farkındaysanız.

Ondan önce "PC'nizde malware var" yazmışsın. %75 ne alaka? Neyse, diyecek laf yok.

Hocam sizi korkutmak istemem ama bazı virüsler Microsoft'un ana dosyalarına saklanıyor antivirüsler o virüsleri göremeyebiliyor siz bi görev yöneticisini falan kontrol edin bende audiodeviceservice.exe diye bi virus gibi birşey vardı

Arkadaşlar merhaba öncelikle bana yardımcı olmak isteyen ve olan herkese teşekkürler fakat sizin söylediklerinizle alakası yok. Zaten virüs olmadığından kesin eminim lisanslı 2 program ile 0 virüs vardı ve bilgisayar yavaş çalışmıyordu sadece dosya birikiyordu. İnternette biraz araştırınca bazı kişilerde One Drive sebebiyle olduğunu gördüm belki bende de ondandır diye One Drive'ı sildim ve gece 2'den beri sadece 3 klasör birikmiş. Neden nasıl olduğunu bilmiyorum fakat belki sizde de böyle bir şey olabilir. Benim gibi sorunu olanlar denesin.

Çözüm
Arkadaşlar merhaba öncelikle bana yardımcı olmak isteyen ve olan herkese teşekkürler fakat sizin söylediklerinizle alakası yok. Zaten virüs olmadığından kesin eminim lisanslı 2 program ile 0 virüs vardı ve bilgisayar yavaş çalışmıyordu sadece dosya birikiyordu. İnternette biraz araştırınca bazı kişilerde OneDrive sebebiyle olduğunu gördüm belki bende de ondandır diye OneDrive'ı sildim ve gece 2'den beri sadece 3 klasör birikmiş. Neden nasıl olduğunu bilmiyorum fakat belki sizde de böyle bir şey olabilir. Benim gibi sorunu olanlar denesin.

@Bsd Kaymak

Windows Update:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı