Çözüldü %Appdata% klasörünü silince bir şey olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar appdata roaming klasörünün içindekileri bir anlık dalgınlıkla sildim ve Microsoft klasörünü iptal ettim. Discord silindi ama Update yaptı geri geldi. Sizce bir şey olur mu? İleride sorun çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O klasörde ıygulamalarınızın verileri bulunur. Temiz kurulum yapmanızı öneririm. Zira artık uygulamaların düzgün çalışacağının bi' garantisi yok.

Bir dahakine appdata klasörünü değil, kaldırdığınız uygulamaların klasörlerini silin.

Olur, çoğu oyun, uygulama data verileri o klasörde silindiği zaman çoğu oyun, uygulamadaki verileriniz kaybolabilir.

Icerisindeki her şey silindiyse birkaç programi yeniden kurmaniz gerekebilir, sistem dosyalarinda bozulma olusabilir.

Microsoft kalmıştı sadece bütün appdatayı değil de roaming i sildim sadece.

Olur, çoğu oyun, uygulama data verileri o klasörde silindiği zaman çoğu oyun, uygulamadaki verileriniz kaybolabilir.

Çok oyun yok zaten GTA 5 CS Rocket League Valorant.

O klasörde uygulamalarınızın verileri bulunur. Temiz kurulum yapmanızı öneririm. Zira artık uygulamaların düzgün çalışacağının bi' garantisi yok.

Bir dahakine appdata klasörünü değil, kaldırdığınız uygulamaların klasörlerini silin.

Şart mı temiz kurulum? EBA canlı dersle işim bitince zaten yapacaktım ama şu an yapmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı