Appla şarj adaptörü 2. el çıktı

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Yaklaşık 1 ay önce Apple'nin orijinal sitesinde şarj adaptörü aldım. Yedek adaptörüm olduğu için kutusundan çıkarmamıştım. Bugün kutusunu açtığımda açıkça bir şekilde adaptör 2. el gözüküyor. Kutunun dışında bant falan vardı adaptörün dışındada kağıt vardı 0 gibi gözüküyor fakat üründe inanılmaz fazla çizik var ve bir sürü leke var. Apple desteğe baktım aksesuarlarla alakalı bir bölüm yok değişim vb. bir şey talep etmek için ne yapabilirim?

30 gün içerisinde koşulsuz şartsız ürün iadesi yapabiliyorsun.

Niye 1 ay bekledin?

Apple'ın kendi sitesinden aldığın ürünün orijinal çıkmaması çok çok düşük bir ihtimal. Sipariş sayfasının ekran görüntüsünü atar mısın?

30 gün içerisinde koşulsuz şartsız ürün iadesi yapabiliyorsun.

Apple'ın kendi sitesinden aldığın ürünün orijinal çıkmaması çok çok düşük bir ihtimal. Sipariş sayfasının ekran görüntüsünü atar mısın?

Hocam alalı 30 günü geçti.
Hocam ürün orijinaldir ama 2. el olduğu gerçekten bariz iade edilmiş ürünü yollamış olabilirler mi diye düşünmüştüm ben.
Kabloda aldım kabloda çizik falan hiçbir şey yok ama adaptör bayağı çizik var ve geçmeyen bir leke var üzerinde. Ekran görüntüsünü atacağım hocam.

Alışveriş yaptığın site de gözüksün üstte. Belki de oltalamaya mahkum gidip aple.com vb. çakma bir siteden almış olabilirsin.

Alışveriş yaptığın site de gözüksün üstte. Belki de oltalamaya mahkum gidip aple.com vb. çakma bir siteden almış olabilirsin.

Yok hocam Apple'nin kendi sitesi ona eminim.
Hocam şaka gibi ama sipariş ettiğim hesaba giremiyorum hata veriyor Apple kimliği geçerli değil veya desteklenmiyor. Nasıl giriş yapabilirim bilen var mı? Parola sıfırlamaya çalıştım bu hatayı verdi.

Bu maile gelen.

1704480989527.png

Çözümü nedir bilmiyorum ama ürün için Apple ile görüşüp belki iade alabilirsin 30 günü geçmediği takdirde.

Çözümü nedir bilmiyorum ama ürün için Apple ile görüşüp belki iade alabilirsin 30 günü geçmediği takdirde.

Hocam attığım mail Apple'nin maili değil mi yanlış bir şey yok.

@CelalShengor Apple'ın sitesi "AppleTurkiye" değil.

Apple'ın Türkiye sitesi üstteki.

Senin aldığın site ise şu: Yapım Aşamasında!

Ürünün orijinal siteden alınmamış maalesef.

Geri
Yukarı