Apple 20W şarj aleti yavaş şarj ediyor

VValtieL

Kilopat
Geçtiğimiz günlerde iPhone için orijinal 20W şarj aleti önerisi konusu açmıştım ve tavsiyeler üzerine Hepsiburada'dan orijinal olduğu söylenen adaptörü aldım fakat şarj aleti çok yavaş dolduruyor. Hatta elimde olan 5W Apple şarj aleti bile daha hızlı dolduruyor. Sizce sorun neden kaynaklı? Adaptörün sahte olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallaha sahte gerçek pek anlamam ama Xiaomi 33W şarj aleti al işini çok güzel çözer demiştim dinlemedin beni. Sahte olsa bile o voltaja ve akıma yakın seviyeleri zaten verecek. Neyse ben bir şey demiyorum. Sakalında çok az da olsa var ama sözümüz dinlemiyor ki.

Geçtiğimiz günlerde iPhone için orijinal 20W şarj aleti önerisi konusu açmıştım ve tavsiyeler üzerine Hepsiburada'dan orijinal olduğu söylenen adaptörü aldım fakat şarj aleti çok yavaş dolduruyor. Hatta elimde olan 5W Apple şarj aleti bile daha hızlı dolduruyor. Sizce sorun neden kaynaklı? Adaptörün sahte olduğunu düşünüyorum.
%80 barajına kadar yavaş ise alette sorun olabilir. Bunun üstüne yavaşlıyor ki bu telefonla alakalı bir şey. 2 kademeli sarj sistemi.

Geri
Yukarı