Apple 4 Aylık IPhone'nin İki Kez Ekranı Arzalanmasına Rağmen Değişim Yapmıyorlar

Evet dediğiniz işlemleri yapması lazım ama o formda hangi bilgilerin talep edildiğini biliyor musunuz? Firmanın vergi numarası gibi sadece faturada bulunan bilgileri istiyor.

Bulduğunuz o belge kanun hocam Garanti Belgesi Yönetmeliğidir kendisi. Haklarınız orada ne yazıyorsa o şekilde. Apple'a karşı THH'ye sürecini başlatanlar büyük ihtimal telefonlarını Apple'dan aldılar. Sizin faturanızda Teknosa bilgileri mevcut ve THH'ye başvururken sizden faturadaki bilgileri isteyecekler.

Yapmanız gereken, Ürünün 2. Kez arızalandığı ile ilgili bir rapor aldıktan sonrasında satıcıya durumu belirtip seçimlik hakkınız olan değişim hakkını kullanmak istediğinizi belirtmek. Eğer satıcı kabul etmezse THH'ye başvurun. Servis rapor verse evet güzel olur ama vermezse asıl muhattabınız ile süreci devam ettirin.

6 ay içinde arıza yaptığı için satıcı firma. iPhone ile işi yok Teknosa muhatap. Vergi numarası falan istenmez aldığı ürünün faturadaki adresi istenir. Hangi Teknosa mağazası ise oranın adresi

Son düzenleme:
Bende iPhone 11 kullanıyorum cihazı alalı 3 ay olmadı aynı sorun çok küçük sol üst köşede var. Kronik diyebilir miyiz?

Kesinlikle. Fark ettiğinizden bu yana büyüdü mü?

Hayır. Isınınca daha belirgin olduğunu fark ettim sadece. Şekli sizinkine çok benziyor ama sininki gibi yanlamasına uzamıyor.

Benim de dikkatimi çekti özellikle ısınınca artıyor. O fotoğraf benim telefonuma ait değil. İlk arzda boydan boya uzuyordu garanti kapsamında değişim yapıldı şu an sadece sol alt köşenin kıvrımında daha az belirgin bir şekilde duruyor. Arkadaşımın XR telefonuna az önce baktım yıllardır kullanmasına rağmen nokta hata yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…