Apple adaptörün replika olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Apple şarj aleti orijinal mi? bu konuda orijinal adaptörlerin kodlarını girince de hata verdiğini söylemişler. İçinden belgeler çıktı bu arada dikkatli bakmamışım.
Seri numarası olayı sorunlu olabilir ancak bu ürünün kutusu ile diğer konudaki ürünün kutusu arasında çok fark var. Bu ürünün kutusu çok kalitesiz basılmış replika olma yüzdesi %98 falan.

Ne kadara almıştınız. Oradan da bir çıkarım yapabiliriz.
Birde üstünde apple yazıyor mu kutunun? Resimlerde gozukmuyor
400 liraya aldım.
image.jpg

Altında Apple yazıyor.

Tamam kodları geçtik, orada resimde Çince yazılar hiç yok. Çince yazı, zaten replika olduğunu kanıtlar.
Attığım konuda 2. Fotoğrafta Çince yazılar var.

Bu konudaki fotoğraflar ile sizinkileri karşılaştırdığımda kutunun alt tarafının bariz farklı olması dikkatimi çekti. Sizinki yüksek ihtimal replika en azından ben öyle düşünüyorum.

Bu konudaki fotoğraflar ile sizinkileri karşılaştırdığımda kutunun alt tarafının bariz farklı olması dikkatimi çekti. Sizinki yüksek ihtimal replika en azından ben öyle düşünüyorum.

Hocam bence attığım konudaki arkadaşını çakma çünkü az önce ürünü Apple'dan almış arkadaşımla konuştum kutularımız aynı.

Hocam bence attığım konudaki arkadaşını çakma çünkü az önce ürünü Apple'dan almış arkadaşımla konuştum kutularımız aynı.
Diğer konuda da Apple'ın kendi sitesinden satın almış bir kişi konu sahibi ile kutuların aynı olduğunu iddia etmiş bilemiyorum. Belki kutu tasarımları değişmiştir ama sizinkinin replika olduğu kanaatindeyim.

Geri
Yukarı