Apple AirPods 2. nesil alınır mı?

mceylan

Hectopat
Herkese merhaba. AirPods 2.nesil almak istiyorum öncelikle alınır mı? Bir diğer sorum da benim kulaklarım küçük. Kablolusunu kullandığımda düşecek gibi oluyordu. Kullananlar varsa eğer deneyimlerini aktarabilir mi? Kulakta sağlam durduğunu birçok kez sanal ortamda okudum ama benim gibi küçük kulaklı arkadaşlar varsa onların deneyimlerini öğrenmek daha faydalı olur. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni güncellemeyle sesi %30 daha az çıkıyor. Geri kalan her şeyiyle güzel alet ben memnunum. Android kullanıyorsan huewai freebuds bakabilirsin.

Şöyle deyim 1 hafta önce son seste dışarıdaki sesi neredeyse almıyordum ama şu an son seste yanımdaki ile sohbet edebiliyorum. Güncelleme ile gücü azaltırlar. Sanırım pil için yaptılar. Ne deyim şimdi güzelim cihazı mahvetti Apple.

Şöyle deyim 1 hafta önce son seste dışarıdaki sesi neredeyse almıyordum ama şu an son seste yanımdaki ile sohbet edebiliyorum. Güncelleme ile gücü azaltırlar. Sanırım pil için yaptılar. Ne deyim şimdi güzelim cihazı mahvetti Apple.
Peki geçiçi bir güncelleme olma ihtimali var mı ? Belki ios 14 ile birkaç sıkıntı çıkmıştır daha sonra düzelebilir. Güncelleme notlarını okudunuz mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı