Apple AirPods 2 alınır mı?

SngrBob

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı : GeForce GTX 1650 4GB
İşlemci : AMD Ryzen 5 5600h
Ram : 32GB 3200Mhz DDR4
SSD : 1TB M.2 SSD
Merhaba sporda müzik dinlemek için alacağım şu an JBL wave 100TWS kullanıyorum fakat hem gürültü engellemesi yok hem de kulağımdan düşüyor. AirPods 2 de kulakdan düşme filan olur mu?

Merhaba sporda müzik dinlemek için alacağım şu an JBL wave 100TWS kullanıyorum fakat hem gürültü engellemesi yok hem de kulağımdan düşüyor. AirPods 2 de kulakdan düşme filan olur mu?

Alınır kardeşim gayet güzel kulaklık. Gürültü engelleme yok demiş üstte yorum yapan arkadaş ama zaten üçüncü nesilinde de gürültü engelleme yok. Üçüncü nesille boyut farkı ve şarj süresi farkı var sadece. Gürültü engellemeyide kafana bence hiç takma kardeşim. Eşime üçüncü nesilini almıştım ve benimle konuşurken sesi iyi geliyor. AirPods'ların sadece mikrofonları kaliteli olduğu için inanılmaz kalabalık ve gürültülü bir ortama girmediğin sürece mikrofonu sana yeterli gelecektir. Dediğim gibi eşimde üçüncü nesili var ve hemen hemen ikinci nesille aynı özellikleri olmasına karşın konuşmada bir sıkıntı yaşamadık. Zaten AirPods'un ses kalitesine söylenecek söz yok.

Gürültü engellemeyi kafana takmayacaksan kulağından düşmeyeceğinide söyleyebilirim. Spor yaparken ve koşarken kullanmışlığım oldu ve kesinlikle düşmüyor. Zaten terlemeye karşıda dayanıklı bir cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır kardeşim gayette güzel kulaklık. Gürültü engelleme yok demiş üstte yorum yapan arkadaş ama zaten üçüncü nesilinde de gürültü engelleme yok. Üçüncü nesille boyut farkı ve şarj süresi farkı var sadece. Gürültü engellemeyide kafana bence hiç takma kardeşim. Eşime üçüncü nesilini almıştım ve benimle konuşurken sesi iyi geliyor.

Gürültü engellemeyi kafana takmayacaksan kulağından düşmeyeceğinide söyleyebilirim. Spor yaparken ve koşarken kullanmışlığım oldu ve kesinlikle düşmüyor. Zaten terlemeye karşıda dayanıklı bir cihaz.
Airpods 2'yi ilk çıktığından beri kullanıyorum kulaklık güzel 3. nesil de güzel ama gürültü engelleme olayı çok iyi bir şey Airpods Pro 2 kullandın mı hiç bilmiyorum ama aradaki fark bariz belli.

Ayrıca Apple'ın 2. nesil ve 3. nesil'e gürültü engelleme koymaması da gayet saçma bir olay.

Airpods 2'yi ilk çıktığından beri kullanıyorum kulaklık güzel 3. nesil de güzel ama gürültü engelleme olayı çok iyi bir şey Airpods Pro 2 kullandın mı hiç bilmiyorum ama aradaki fark bariz belli.

Ayrıca Apple'ın 2. nesil ve 3. nesil'e gürültü engelleme koymaması da gayet saçma bir olay.

Evet maalesef şuanda kulağımda AirPods pro 2 var ve üçüncü nesilden daha fazla şarjı gider diye umarken aynı kullanımlarda eşimin kulaklığı daha uzun gidiyor. Ayrıca uzun süreli kullanımlarda proda kulak ağrısı yaşıyorum. Şimdi tekrar alma şansım olsa düşünmeden üçüncü nesil alırdım.

Alınır kardeşim gayette güzel kulaklık. Gürültü engelleme yok demiş üstte yorum yapan arkadaş ama zaten üçüncü nesilinde de gürültü engelleme yok. Üçüncü nesille boyut farkı ve şarj süresi farkı var sadece. Gürültü engellemeyide kafana bence hiç takma kardeşim. Eşime üçüncü nesilini almıştım ve benimle konuşurken sesi iyi geliyor. AirPods'ların sadece mikrofonları kaliteli olduğu için inanılmaz kalabalık ve gürültülü bir ortama girmediğin sürece mikrofonu sana yeterli gelecektir. Dediğim gibi eşimde üçüncü nesili var ve hemen hemen ikinci nesille aynı özellikleri olmasına karşın konuşmada bir sıkıntı yaşamadık. Zaten AirPods'un ses kalitesine söylenecek söz yok.

Benim için en önemlisi kulağımdan düşmesin yeter çünkü sürekli rahatsız ediyor düşme olayı.

Sizce buradan alınır mı ?

Benim için en önemlisi kulağımdan düşmesin yeter çünkü sürekli rahatsız ediyor düşme olayı.

Gürgençler satıyormuş.

Dostum hiçbir kullanıcıdan AirPods 2 veya 3 modellerin kulaktan düşme şikayetini duymadım. Dedim gibi ben koşarken ve idman yaparken kullandım kesinlikle düşmesi söz konusu bile değil. İyi bir ses deneyimide sunuyor. Yani bir çok kulaklık kullanmışlığım var fakat kablolu kulaklığı dahil olmak üzere Apple bu işi harbiden yapıyor.

Trendyol'dan alınır bir sıkıntı yaşayacağını sanmam. Zaten bir sıkıntı yaşarsanda Trendyol işini çözer ama yaşamazsın. Ayrıca Apple Türkiye Garantili diyor ürün için.

Dostum hiçbir kullanıcıdan AirPods 2 veya 3 modellerin kulaktan düşme şikayetini duymadım. Dedim gibi ben koşarken ve idman yaparken kullandım kesinlikle düşmesi söz konusu bile değil. İyi bir ses deneyimide sunuyor. Yani bir çok kulaklık kullanmışlığım var fakat kablolu kulaklığı dahil olmak üzere Apple bu işi harbiden yapıyor.

Trendyol'dan alınır bir sıkıntı yaşayacağını sanmam. Zaten bir sıkıntı yaşarsanda Trendyol işini çözer ama yaşamazsın. Ayrıca Apple Türkiye Garantili diyor ürün için.
tamamdır çok sağ olun.

Dostum hiçbir kullanıcıdan AirPods 2 veya 3 modellerin kulaktan düşme şikayetini duymadım. Dedim gibi ben koşarken ve idman yaparken kullandım kesinlikle düşmesi söz konusu bile değil. İyi bir ses deneyimide sunuyor. Yani birçok kulaklık kullanmışlığım var fakat kablolu kulaklığı dahil olmak üzere Apple bu işi harbiden yapıyor.

Trendyol'dan alınır bir sıkıntı yaşayacağını sanmam. Zaten bir sıkıntı yaşarsanda Trendyol işini çözer ama yaşamazsın. Ayrıca Apple Türkiye garantili diyor ürün için.

Bir şey daha soracağım kulaklığı telefona bağladıktan sonra şarj kutusunuda yanında taşımama gerek var mı?

Son düzenleme:
Bildiğim kadarı ile yok.
tamamdır çok sağ olun.

Bir şey daha soracağım kulaklığı telefona bağladıktan sonra şarj kutusunuda yanında taşımama gerek var mı?

Bildiğim kadarı ile yok. Ama yanında tutmazsan şarjın bittiği için sıkıntı yaşarsın. Bildiğin üzere kulaklık ayrı zamanda kutunun içinde de 3-4 defa tam dolum yapabiliyor. AirPods kutusunu yanımda taşımadan sadece kulaklığımı aldığım hiç olmadı açıkçası :D

Yeni konular

Geri
Yukarı