Elektronik Apple AirPods Pro 2. Nesil 4799 TL

Şu an Elite 4 Active kullanıyorum ve hiç memnun değilim. iPhone, iPad ve Apple Watch'ım olduğu için ekosistem olarak da uyumlu diye Airpods tercih ettim. Gelince yorumlarımı paylaşırım.

Bugün elime ulaştı, ve biraz test ettim.

ANC'si çok başarılı. Jabra'ya kıyasla çok çok daha iyi.
Dolby Atmos fazlasıyla şişirme. Kafa takibini belki bazen açarsınız ancak onun dışında ses kalitesini bozuyor.
Apple Music'te yüksek çözünürlüklü kayıpsız modu ile gerçekten güzel ses alabiliyorsunuz.
Ayrıca iPad ve iPhone arasında saniyelik geçiş yapılabiliniyor. Eğer Apple Watch kullanıyorsanız şarj aletini AirPods ile kullanabiliyorsunuz.
Onun haricinde mükemmel bir bass kalitesi vs. hissetmedim ancak gayet yeterli. Kulakta da çok rahat varlığı bile hissedilmiyor. Ayrıca şeffaf modu da çok başarılı.

Bunu yapmak için de iade talebi oluşturup Trendyol'dan sipariş verdim. Yaklaşık 500 TL daha ucuza gelecek.
Hocam dün Hepsiburada'da 4.798,99 TL'ye düşmüştü. 30 dakika falan bu fiyatta kaldı. Bugün tekrar 4.798,99 TL'ye düşmüş. 200 TL'de kupon vardı, uyguna geliyor diye ben de sipariş verdim. Toplam 4.598,99 TL'ye maloldu. Nays ile alırsanız bi 250 TL'de ordan düşer ama ben peşin fiyatına 3 taksitle aldığım için Nays kullanamazdım sanırım.

Hocam dün Hepsiburada'da 4.798,99 TL'ye düşmüştü. 30 dakika falan bu fiyatta kaldı. Bugün tekrar 4.798,99 TL'ye düşmüş. 200 TL'de kupon vardı, uyguna geliyor diye ben de sipariş verdim. Toplam 4.598,99 TL'ye maloldu. Nays ile alırsanız bi 250 TL'de ordan düşer ama ben peşin fiyatına 3 taksitle aldığım için Nays kullanamazdım sanırım.
Evet karar verene kadar bitti ben de Trendyoldan aldım 21 TL falan farkla. Ama bende 200 TL kupon yok, size özel olabilir.

Evet karar verene kadar bitti ben de Trendyol'dan aldım 21 TL falan farkla. Ama bende 200 TL kupon yok, size özel olabilir.

Nays kullanınca taksit yapamıyorsunuz değil mi? 24-25 Nisan Apple günleri diye bir kampanya vardı Hepsiburada üzerinde, belki ona özel tanımlanmış kuponlar olabilir. Apple Watch için de kuponum vardı fakat şu an ben de görüntüleyemedim.

Geri
Yukarı