Apple AirPods Pro 2 satış tarihi

RuSTyRDIM

Kilopat
Daha fazla  
23 Eylül'de satışa sunulacağı iddia edilen AirPods Pro 2 satışa sunulmadı bu konu hakkında bilgisi ve satış tarihi tahmini olan dostlar var mıdır?

Zannımca bir şeyler düzenliyor olabilirler veya bir aksaklık çıkmış olabilir ama erteleme olmuş tahminimce kısa da sürebilir ama herhangi bir fikrim yok maalesef.
Amerika'da 14 Plus 7 Ekimde satışa sunulacakmış belki o zaman airpods satışa sunulur
ayrıca Brezilyada da aynı şekil satışlar başlamamış :///

U. K de satışa açık şu an bakabilirsin ama TR de ne zaman gelir bilmiyorum, herhangi bir şey öğrenebildin mi?
evet satış yapılan ülkeler var Yeni zelanda'da bile, ama Türkiye'de neden halen satışların yapılmadığını anlamıyorum seyahate çıkmak için alacaktım bu kulaklığı yeni nesil duyurulunca beklerim 23'üne kadar dedim ama hayal kırıklığı.
Ayrıca apple destek ile iletişime geçtim ve belirli bir tarih olmadığını söylediler.

U. K de satışa açık şu an bakabilirsin ama TR de ne zaman gelir bilmiyorum, herhangi bir şey öğrenebildin mi?
Gümrükte sıkıntılar çıktığını ve gecikmenin bundan dolayı olduğunu duydum emin olmamakla birlikte sanırım sorun gümrük ile alakalı olabilir

Son düzenleme:
evet satış yapılan ülkeler var Yeni zelanda'da bile, ama Türkiye'de neden halen satışların yapılmadığını anlamıyorum seyahate çıkmak için alacaktım bu kulaklığı yeni nesil duyurulunca beklerim 23'üne kadar dedim ama hayal kırıklığı.
Ayrıca apple destek ile iletişime geçtim ve belirli bir tarih olmadığını söylediler.

Gümrükte sıkıntılar çıktığını ve gecikmenin bundan dolayı olduğunu duydum emin olmamakla birlikte sanırım sorun gümrük ile alakalı olabilir
Tr yine şaşırtmadı

En geç 2 haftaya gelir gibi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı