Çözüldü Apple.com'dan alınan UPS Kargo'lu üründe iade nasıl hızlandırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

matmakif

Kilopat
Merhaba. Bugün Apple.com'dan öğrenci indirimiyle Air 5 sipariş ettim ama dalgınlığımdan tek çekim almışım.

Desteği aradığımda iade edip tekrar almam söylendi ama o sürede AirPods çoktan kargoya verilmiş gözüküyordu; bu durumdan bahsettiğimde IPad'i iptal edebileceğimi ama AirPods'u kargo gelince iade etmem söylendi. Bu durumda da 8000TL'nin 1 haftada, 3000 TL'nin ise kulaklık iadesi sonrasında karta iade olacağı söylendi.

UPS'in eve gelip geri gitmesi bir haftadan fazla sürer büyük ihtimalle şimdi, karta iade falan derken öğrenci indirimi bitmesin. Kargo eve gelmeden Apple'a gitmesini sağlayabilir miyim?

Biraz karışık oldu ama kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkese cevabı için teşekkürler.
Gün içinde defalarca hem 0850 255 00 66 numarasını hem de bölgemdeki şubeyi aramama rağmen ulaşamadım, gelmesini beklemekten başka çarem kalmadı galiba.

Son durum: Apple desteği iptal için aradığımda; temsilci, istersem UPS'e mesaj atabileceğini söyledi. Sonuç olarak kargo, eve gelmeden geri gitti. Önceki konuştuğum temsilciler neden bundan bahsetmedi hâlâ anlayabilmiş değilim.
Ya başka bir karttan alacaksınız ya da bankadan taksit isteyeceksiniz. Başka bir ihtimal ise UPS kargo şirketini arayıp durumu izah edin.

Herkese cevabı için teşekkürler.
Gün içinde defalarca hem 0850 255 00 66 numarasını hem de bölgemdeki şubeyi aramama rağmen ulaşamadım, gelmesini beklemekten başka çarem kalmadı galiba.

Son durum: Apple desteği iptal için aradığımda; temsilci, istersem UPS'e mesaj atabileceğini söyledi. Sonuç olarak kargo, eve gelmeden geri gitti. Önceki konuştuğum temsilciler neden bundan bahsetmedi hâlâ anlayabilmiş değilim.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı