Apple Earpods sağ tarafından ses gelmiyor

Bim den mi aldın?
Hayır BİM üzerinden satın alınmadı.
Üstüne birşey koyduysanız, oturduysanız, yada biryere çarptıysanız olmuştur. Ses gelmeyen tarafa biraz bastırınca ses gelir büyük ihtimalle. Hala gelmiyorsa kulaklığa 1-2 damla kolonya dökün. 2 kulaklığımda aynı şekilde bozulduğundan biliyorum.
Fiyatına göre iyi bir kulaklık olmasına rağmen hemen bozulması gerçekten sinir bozucu.
Hocam kolonya zarar vermez mi?

Öncelikle garantisi varsa gidip değiştirebilirsin. Ama yoksa ve kulaklığın bir tarafı dediğim gibi bastırmana rağmen çalışmıyorsa dene derim. 1-2 ayda bozulunca denemediğim şey kalmamıştı. Kolonya dökünce kendine geldi :)

Öncelikle garantisi varsa gidip değiştirebilirsin. Ama yoksa ve kulaklığın bir tarafı dediğim gibi bastırmana rağmen çalışmıyorsa dene derim. 1-2 ayda bozulunca denemediğim şey kalmamıştı. Kolonya dökünce kendine geldi :)
Umarım elimde kalmaz. Düşünsene şimdi çalışan tarafı bozuluyor. :)
Dostum kulaklığın çalışmayan kısmına vurdum parmağımla ses geldi gitti. Kolonyayı hangi kısmına dökmeliyim? :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı