Apple EarPods vs Marshall mode IE

Ahahha EarPods'lar leş ötesi zor zamanlar haricinde kullanılmayacak derecede kötü kulaklıklar izolasyona dair bir şey yok ses kalitesi kötü kulağa oturmuyor(kişiden kişiye göre değişebilir)
Marshall'a gelirsek sürücüleri daha çok mid ve tiz ağırlıklı yani bas beklentiniz varsa almayın hatta bas beklentiniz varsa ikisini de almayın.

Ahahha EarPods'lar leş ötesi zor zamanlar haricinde kullanılmayacak derecede kötü kulaklıklar izolasyona dair bir şey yok ses kalitesi kötü kulağa oturmuyor(kişiden kişiye göre değişebilir)
Marshall'a gelirsek sürücüleri daha çok mid ve tiz ağırlıklı yani bas beklentiniz varsa almayın hatta bas beklentiniz varsa ikisini de almayın.

EarPods'u bir arkadaşım kullanıyor çok memnun. Marshall tiz konusunda ve midlerde gerçekten çok iyi ama ufaktan da olsa bass duymak istiyorum. Var mı bu fiyat aralığında hem tizleri hem de bassları tatmin edecek bir kulaklık?

Hiçbiri. Bütçenizi az daha yükseltin E10 kulaklığı alın derim. Soundmagic F/P kulaklıklar üreten bir şirket ve kendim de E80 modelini çok memnun bir şekilde kullanıyorum.

Whathifi: Home review

Hi - fi olması gerçekten iyi duruyor. Acaba gerçek Hi-Fi mi

Hi - fi olması gerçekten iyi duruyor. Acaba gerçek Hi-Fi mi
Kulaklığı kullanmadığım için nasıl bir ses kalitesi var bilemiyorum ama bu fiyat seviyesinde çok iyi olduğunu söyleyen pek çok inceleme var. Araştırabilirsiniz yerli yabancı sitelerde. Kablosu benim şu an 4 yıldır kullandığım e80 modelinin aynısı ve dolaşmayan, çok dayanıklı bir yapıda. Dışarıdan sesleri de iyi kestiği ve bas gücünün yüksek olduğu söylenmiş. Bu kulaklığı alırsanız %100 memnun kalırsınız diyemem. Ancak marshall'dan veya hele o earpods'tan çok daha iyi olduğu kesin...

Diğerlerinde var mı bilmiyorum, bakmadım ancak tek eksiği sanırım mikrofonu yok. Ancak müzik için alıyorsanız mikrofonu pek önemsememelisiniz zaten...

İçinden minik taşıma çantası çıkması da bence çok iyi. Karar sizin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı