Apple Geliştirici Programı Artık 99 Dolarlık Abonelik Gerektirmiyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Apple Geliştirici Programı

Apple Geliştirici Programı ile betaları test etmek için artık 99 dolar ödemeniz gerekmiyor. Yani herkes kaydolabilir ve Apple yazılımının en son sürümünü tamamen ücretsiz olarak indirebilir. Buna iOS 17 ve iPadOS 17’nin yanı sıra macOS Sonoma ve watchOS 10’un geliştirici betaları da dahil. Yeni yazılımları test etmek isteyenlerin Apple ID’leriyle Apple Geliştirici Programı’na kaydolmaları yeterli. […]

Devamı: Apple Geliştirici Programı Artık 99 Dolarlık Abonelik Gerektirmiyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Meraktan soruyorum Hackintosh yemiyor mu?
iOS geliştirici olmak için neden işletim sistemi değiştirmek zorunda kalalım? Mac cihazlarla istediğin platforma yazılım geliştirebiliyorsun. Aynı açıklığı Apple'ın sağlaması gerekiyor. Geliştiricilere daha fazla imkan sağlamalılar. Bunların tek derdi daha fazla Apple cihaz satmak, kimseyi düşündükleri yok.

Apple ID'si ile girdim 1029 TL istiyor nasıl ücretsiz?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-06-08 12.25.50.png
    Ekran Resmi 2023-06-08 12.25.50.png
    157,2 KB · Görüntüleme: 8
Adamlar çok akıllıca ilerliyorlar wwdc 23 sonrası AR şirketleri satın almalar filan, ve şimdi de betaları geliştiricilere ücretsiz sunması, bunların hepsinin arkasında vision Pro yatıyor bence, Apple gelecek için çok büyük hamle yapıyor elinde patlamasın diye, maddi olarak gücü yetenler için çok iyi bir deneyim sunacak gibi duruyor şimdiden

Yeni konular

Geri
Yukarı