Apple gibi pahalı olan donanım sitesi var mı?

Serbest piyasa ekono misinde eğer bir şekilde ürün girişleri kısıtlanmıyor ya da kanun koyucular fiyatlara müdahale etmiyorsa, "fahiş fiyat" diye bir şey olmaz.

Vatan Bilgisayar hala satış yapabiliyorsa demek ki satış yaptığı fiyatlar hala birçok kişi işin fahiş değil. Bazı insanlar vatanbilgiayarın verdiği hizmete de para ödüyor olabilir? Ya da kurumsal oluşuna?

Ben de bu tür zincik elektronik marketlerden alışveriş yapmıyorum ancak bizim bu tercihimiz onların "kötü iş yaptığı" anlamına gelmiyor.

Dünyanın her yerinde bu tür marketler piyasanın üzerinde fiyat politikasına sahiplerdir. Bunun nedeni de yukarıda arkadaşların belirttiği, mağaza ve servis ağı yatırımıdır.

Ben'de PC toplıyacağım yakın zaman içerisinde. Ama hangi site'den toplıyacağım hakkında, hiç bir fikrim yok. Her site'den farklı şikayetler geliyor
Her siteden şikayet gelmesinde hiçbir sıkıntı yok. Asıl hiç şikayeti olmayan bir firma varsa sıkıntı o firmadadır. İncehesap, teknobiyotik, sinerji bu konuda önerebileceğim güzel mağazalardır.

Her siteden şikayet gelmesinde hiçbir sıkıntı yok. Asıl hiç şikayeti olmayan bir firma varsa sıkıntı o firmadadır. İncehesap, teknobiyotik, sinerji bu konuda önerebileceğim güzel mağazalardır.
Çok teşekkürler ^^ Ben'de Teknobiyotik'den toplamak istiyorum. Hem montaj vs seçenekleri var ama yol'da gelirken bir şey olursa diye korkum var. Burda zaten dışarı cikarsam direk virüs kaparim. Kimse dikkat etmiyor, 7/24 disardalar. Ve Windows yüklüyorlar, o seçenek de güzel ;)

Çok teşekkürler ^^ Ben'de Teknobiyotik'den toplamak istiyorum. Hem montaj vs seçenekleri var ama yol'da gelirken bir şey olursa diye korkum var. Burda zaten dışarı cikarsam direk virüs kaparim. Kimse dikkat etmiyor, 7/24 disardalar. Ve Windows yüklüyorlar, o seçenek de güzel ;)
Kutu gelince iyice dezenfekte edin de içiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı