Apple hesabı sıfırlandıktan sonra ne yapılmalı?

• Konuyu başlatan P4L
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 198

P4L

Picopat
Daha fazla  
iPad'i mi sıfırlamak istedim. Tüm ayarları sil dedim. Kurulum yaparken sonlarda "uygulamaları ve verileri aktarma" ya bastım, "Parolanızı mı unuttunuz veya Apple kimliğiniz mi yok?" a tıkladım. "Ücretsiz apple kimliği yarat" dedim. Doğum tarihimi girdim. E posta adresi yerine geldim. O kısımda aşağı da "E-posta adresiniz yok mu?" Var. Ona tıklayınca "iCloud E-posta Adresi al" seçeneği var. Ona tıklayınca da yine aşağıda önce ki seçenek olan "Mevcut e-posta adresini kullanın" seçeneği var.

Ben önce ki hesabımdan bağımsız (zaten silindi sanırım önce ki hesabım çünkü tüm ayarları sil gibi bir şeye basmıştım dediğim gibi sıfırlama yerinde ayarlardan) sıfırdan başlangıç, hesap kurmak istiyorum yapmak istiyorum, hangisini seçmeliyim? Bir şey fark ediyorlar mı bunun için?

Arkadaşlar mevcut e posta adresi kullanın ile devam ettim. Öyle apple kimliği oluşturdum hesabı kurdum. Aralarında bir fark yok sanırım iki seçeneğin. Yine sıfırdan, önce ki silinen hesaptan bağlantısız bir hesap kurdum diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı