Çözüldü Apple homepod mini tarzında asistan hoparlör önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Oppo A74 için istiyorum. Türkçe dil desteği olursa ve homepod gibi sohbet edebileceğim bir akıllı asistan hoparlör önerisi istiyorum.

Çözüm
Arçelik akıllı asistan var ama sesi berbat. Türkçe başka asistan yok, varsa da aşırı kalitesiz. İngilizce almanız lazım. Alexa var İngilizce ve güzel. Hatta noah ve millie adlı 2 oyuncunun bunun ile videosu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ha o zaman iyiymiş. İnşallah en yakın zamanda alabilirim.
Genellikle 2 oda öteden sesinizi duyar, en orta oda oturma odası oluyor genellikle oraya koyup sesini açmanız yeterli. Eğer sesinizi duymazsa telefondan da konuşabilir siniz.

@Silinen üye şimdi düşünüyorumda 800 900 lira gibi bir fiyata daha kaliteli bir hoparlör almakmı daha mantıklı yoksa Alexa almakmı acaba? Sonuçta evde bunu benden başka çoğu kişi İngilizce bilmediği için kullanamayacak. En fazla play Music close Music falan diyecekler herhalde.

Ha o zaman iyiymiş. İnşallah en yakın zamanda alabilirim.

@Silinen üye şimdi düşünüyorumda 800 900 lira gibi bir fiyata daha kaliteli bir hoparlör almakmı daha mantıklı yoksa Alexa almakmı acaba? Sonuçta evde bunu benden başka çoğu kişi İngilizce bilmediği için kullanamayacak. En fazla play Music close Music falan diyecekler herhalde.

Yani Alexa akıllı ev kurarsanız da işinize yarar ama akıllı ev olmayacaksa gereksiz açıkçası. Onun yerine JBL hoparlör alın daha mantıklı.
Seç beğen al, ben Grundig solo kullanıyorum.

Yani Alexa akıllı ev kurarsanız da işinize yarar ama akıllı ev olmayacaksa gereksiz açıkçası. Onun yerine JBL hoparlör alın daha mantıklı.
Seç beğen al, ben Grundig solo kullanıyorum.

Evimiz akıllı değil şu anda. Bu tanıdığımız dediğim kişi her odaya 1 2 tane koymuş bunlardan evde kameramı ararsın akıllı sistemler mi ararsın her şey var. İleride akıllı olursa evimiz belki o zaman mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı