Apple iPhone 15'i 12 Eylül'de tanıtacak!

14'ün 14 olması için bir sebep yoktu. 13.5 desek daha doğru olurdu. Ya da biraz daha abartırsak yeni SE.
iPhone 14 nasıl ki iPhone 13.5 ise aynı şekilde iPhone 15, iPhone 14.5 olacak. Tam olarak 15 olmayacak.
Yani 13'ten 14'e çok bir şey katmamışlar anlamında.
Biliyorum hocam, arkadaş tam 15 olarak geliyor demiş de o yüzden nasıl olacak diye sordum.

Eğer bu sefer 15 için Ar-Ge yapmazlarsa ve Samsung S24 serisinde gelişme kat ederse ciddi anlamda Samsung sollayacak bunları. Snapdragon 8 Gen 2'de bu potansiyeli gösterdiler.

Eğer kötü çıkarsa Samsung yerinde durmaz yine bitirir işi. S23 serisi iPhone 14 serisini tabiri caizse tokatladı.

iPhone 14 nasıl ki iPhone 13.5 ise aynı şekilde iPhone 15, iPhone 14.5 olacak. Tam olarak 15 olmayacak.

Biliyorum hocam, arkadaş tam 15 olarak geliyor demiş de o yüzden nasıl olacak diye sordum.
Mecazi olarak soyledim.

Doğru, çoğu insan kabullenemiyor bunu. Eski Apple yok artık. 5 ve 5S arasında bile manyak farklar vardı. X ile XS arasında bile. Artık o tip büyük sıçramaları Samsung yapmaya başladı. S21 ile S22 arasında, S22 ile S23 arasında çok fark var.

Düz 15 modeline dynamic ısland eklenirse düşünmeden alırım.
80% eklenir. Tum sizintilar bu sekilde, diger sizintilar ise renklerdi ve Apple logosundaki gradyanlar tamemen sizintilardaki renklerle ayni.

Ama Apple bu, sirf pro serisine yonlendirmek icin Dinamik Ada'yi getirmeyebilir de.

Doğru, çoğu insan kabullenemiyor bunu. Eski Apple yok artık. 5 ve 5S arasında bile manyak farklar vardı. X ile XS arasında bile. Artık o tip büyük sıçramaları Samsung yapmaya başladı. S21 ile S22 arasında, S22 ile S23 arasında çok fark var.
Samsung her zaman yeni ve güncel teknolojileri kullanıyordu ve kullanmaya da devam ediyor. Sanırım iPhone cihazlarının birbirine benzeme sebebi Amerika'da olan enflasyon yüzünden.

80% eklenir. Tum sizintilar bu sekilde, diger sizintilar ise renklerdi ve Apple logosundaki gradyanlar tamamen sizintilardaki renklerle ayni.

Ama Apple bu, sirf Pro serisine yonlendirmek icin dinamik Ada'yi getirmeyebilir de.

Doğru. Aslinda dinamik ada güzel ama biraz fazla şarj harcıyor çevremdeki çoğu kişi dinamik ada kapalı kullanıyor. Apple dinamik adayı optimize ederse güzel olur.

Samsung her zaman yeni ve güncel teknolojileri kullanıyordu ve kullanmaya da devam ediyor. Sanırım iPhone cihazlarının birbirine benzeme sebebi Amerika'da olan enflasyon yüzünden.
Sanmiyorum ya. Apple ozelliklerde sundurmeyi seviyor.

Ya adam millet bilgilensin diye haber konusu açıyor, bu konuları bile baltalıyorsunuz. Helal olsun size.

Eyvallah. Bu arada 3 ceza puanı aldığım için adamakıllı yorum atmaliyim
Bu arada rahatsızlık verip konuyu kirlettigim için özür dilerim biraz yogundum.Buraya boş boş yazmisim
😆

Geri
Yukarı