Apple iPhone 5s fiyatını anlayamadım

atakansariyar

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaslar bu nedir ya? Siteye girişimi United States olarak yaptım ve böyle bir fiyatla karşılaştım. Eğer fiyat buysa kuzenim hostes, ona söyleyeceğim ve bir tane alacağım [emoji2] Ya da bu iş içinde başka bir iş mi var?
Taksit fiyatı mıdır bu?

uploadfromtaptalk1412575229647.png

Son düzenleyen: Moderatör:
600 $ yazıyor. Sonuç olarak 1.700 TL civarı bir fiyat oluyor. Türkiye fiyati ise 2.000 TL bence yurtdışı daha mantikli. Yanlış mı düşünüyorum?

Ne yazık ki 149 $ olması imkansız. Hele ki, 32 GB bir modeli ya taksitli fiyatıdır. Ya da tarifeye ek bir meblağdır.

Olabilir. Ama dedigim gibi, cihazda sim kilidi var sanırım ve bunu açtırmak 599$. İngilizcem pek iyi değil tahmin yürütüyorum. Bir arkadaş siteyi ziyaret edip inceleyebilir ve burada açıklayabilirse çok güzel olur.

Aşağıda choose a carrier yazıyor dikkat edersen. Seçtiğin GSM markasının dışında birşey ile çalışmaz. Açtırmak ayrı bir mesele, her güncellemede yeniden açtırma işlemi yapman gerekecek. Eskiden kolaydı o işler ama şimdi öyle kolay değil. Yurtdışından bile alacak olsanız SimFree olmasına dikkat edin.

Aşağıda choose a carrier yazıyor dikkat edersen. Seçtiğin GSM markasının dışında birşey ile çalışmaz. Açtırmak ayrı bir mesele, her güncellemede yeniden açtırma işlemi yapman gerekecek. Eskiden kolaydı o işler ama şimdi öyle kolay değil. Yurtdışından bile alacak olsanız SimFree olmasına dikkat edin.
Teşekkürler hocam o bölümü atlamışım pardon. Şimdi ben yurtdışından alacağım diyelim, bu cihaz bana 900 $ civarı bir fiyata gelecek o zaman? Şu an borsa durumu ile bu fiyat 2.060 TL oluyor. Yurtiçi fiyati apple store da 1950 TL. Yani bu durumda yurtdışı mantıksız galiba.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı