Apple iPhone 5S hâlâ kullanılır mı?

Hocam sadece bu dediklerim için alınacak. Telefonu beğendim, param boşuna gitmesin. Dediğim uygulamaları çaliştiriyorsa alınabilir.

Şöyle konuların açılıyor olması bile IPhone'un uzun ömürlü ve kaliteli olduğunun kanıtıdır.
Evet hocam, eski bile olsa iPhone her zaman işe yarıyor.

Şöyle konuların açılıyor olması bile IPhone'un uzun ömürlü ve kaliteli olduğunun kanıtıdır.
Apple yeni telefon almaya zorlarken benim esgal. Beni kisitlayan sistemi kullanamam. Ornegin destek bitti ROM gibi bir sey kuramiyoruz yeni telefonu alin diye zorluyolar. Al Android kaliteli bir telefon istersen ROM at istersen Magisk kurup telefonu iyilestirecek moduller kullan yani. Donanimina lafim yok ama sirf bu yuzden bile İphone alinmaz.

Apple yeni telefon almaya zorlarken benim esgal. Beni kisitlayan sistemi kullanamam. Ornegin destek bitti ROM gibi bir şey kuramiyoruz yeni telefonu alin diye zorluyolar. Al Android kaliteli bir telefon istersen ROM at istersen Magisk kurup telefonu iyilestirecek moduller kullan yani. Donanimina lafim yok ama sirf bu yuzden bile iPhone alinmaz.

Özgürlüğü kısıtlaması kişiden kişiye değişen bir sorun, diyelim şu an bir iPhone 11 aldın bu telefon seni belki de 10 yıl götürecek. Bu 10 yıl da stabil performans vereceği için ROM atmakla da uğraşmayacaksın. iPhone telefonlar çok uzun yıllar destek almaya devam ediyor zaten. Ayrıca özgürlüğü kısıtlaması kullanılmaz demek için yeterli değil, konu sahibi telefon performansını sormuş zaten.

Geri
Yukarı