Apple iPhone 6S vs iPhone 7

bthnkrtll

Kilopat
Herkese merhabalar. İki telefon arasında kaldım. Sizce iPhone 6S varken 7 alınır mı? Aralarındaki fark çok büyük mü? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar. İki telefon arasında kaldım. Sizce iPhone 6S varken 7 alınır mı? Aralarındaki fark çok büyük mü? Teşekkürler şimdiden.
iPhone 6S son güncellemesini 2020 yılında, 7 2021 yılında alacak. sizin için bu bir sorunu teşkil etmiyorsa 6S ya da 7 fark etmez diye düşünüyorum. Fakat iPhone 7 biraz üstün. Paranız yetiyorsa 7 alabilirsiniz.

Değişecek olan ne? 6s ile yapamayıp 7 ile yapabileceğiniz birşey yok.
Bence siz telefondan sıkılmışsınız. Başka işlerle meşgul olmanızı tavsiye ederim.

Bir üst model her zaman daha iyidir bunu sorgulamaya gerek yok. Son zamlardan sonra iki telefon da alınmamalıdır. iPhone 7 3000 TL civarındayken bir miktar alınasıydı. Android telefonlara yönelin.

Şuan asla bir cihaz alınmaz. Fiyatlar çok yüksek. Düşmesini bekleyin.
Yeni model diye bekleyelim yok fiyat düşecek diye bekleyelim. Beklemenin anlamı yok hiçbir cihazın fiyatında 100-200 TL haricinde radikal bir düşüş yaşanmaz.

Bu mesajım demek değıl ki bu fiyatlara iPhone alın. Android cihazlar iyi bir alternatif.

Yeni model diye bekleyelim yok fiyat düşecek diye bekleyelim. Beklemenin anlamı yok hiçbir cihazın fiyatında 100-200 TL haricinde radikal bir düşüş yaşanmaz.

Bu mesajım demek değıl ki bu fiyatlara iPhone alın. Android cihazlar iyi bir alternatif.
3.85 olan dolar kuru ile 2 lira olan dolar kurundaki ithal ürünlerin fiyatları aynı olabilir mi ? Boş boş konuşmayın. Şuan 6s fiyatında yaklaşık bin liralık bir artış var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı