Apple, iPhone 7 desteğini kesti

Kişisel tercihinizdir, her türlü saygı duyarım. Sadece takım tutar gibi OS, parti tutanlara dalaşmayın diyorum. İyi günler 👋
Dalaşmıyorum hocam sadece baştaki mesajı yazan arkadaşın mesajı herkes için geçerli değildi bunu anlatmak istiyordum ama sanırım onun biraz kendi açısından atılan bir mesaja sert yaklaşınca hepimiz birbirimizi yanlış anladık.

S10e çok da iyi bir telefon değildi zaten, benim alt seri sayılan S10 Lite'ım bile ondan çok daha iyiydi. Ön yargı kırmak için yanlış model seçmişsin :D
Kürek gibi telefonlardan hoşlanmıyorum. Beni anca Iphone boyutunda kompakt bir telefon kendine çekebildi. Hala memnunum ama çok kasıyor.

Çok sinirliyim. Apple tam güzel güncelleme getirecekken, iPhone 7'nin fişini çekiyor.

Abicim, daha 6S'i yeni kesiyorsunuz. Yahu hadi tamam 6S'e sözüm yok da 7 niye? Gayet performanslı bir telefon. 😡
Muhtemelen yeni cihazlar satsın diye. Apple eskiden yılda 2 model telefon çıkarırken artık 4 çıkarıyor. Yoksa neden desteği kessinler ki? iPhone 7 ve 7+ ayni işlemciyi kullanıyorlar. Hatta iPhone 7, 7+'tan daha düşük çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğu için performans olarak daha hızlı. Yani güçsüz kaldığı için değil, eskidiği için kestiler güncellemeyi.

Aslında tarafsız bir şekilde bakılırsa iPhone 7 zaten gerçekten yavaş bir telefon. Şarj konusunda sıkıntıları var. Zaten iOS 15'ten sonra iyice kötüye gitmeye başladı. iOS 16 sistemi fazla zorlayabilir. Telefon daha ağırlaşabilir. En azından bu şekilde birkaç yıl daha kullanırız. Bunun için almaması daha iyi.

Geri
Yukarı