Apple iPhone 7 Halen Alınır mı?

@Batuhan Kartal P20 kamera olarak daha iyi. Mate 10 PRO modelinin de kamerası çok iyi.

Mate 10 PRO batarya, OLED ekran ve RAM konularında daha iyi.

CPU ve GPU olarak her iki modelde ayni. Huawei arayüzünde çözünürlük düşürme ayarı da var.

@Batuhan Kartal P20 kamera olarak daha iyi. Mate 10 PRO modelinin de kamerası çok iyi.

Mate 10 PRO batarya, OLED ekran ve RAM konularında daha iyi.

CPU ve GPU olarak her iki modelde ayni. Huawei arayüzünde çözünürlük düşürme ayarı da var.
Hocam sizleride yoruyorum kusura bakmayın ancak aklımda son bir soru işareti daha var. Giderirseniz çok sevinirim. S9'da S8'de ki gibi Menülerde ufak tefek kasmalar var mı acaba ? Bir de galiba Samsung'un yeni full cam çerçevesinden sonra youtube'da tam ekran olmama sorunu varmış. Giderildi mi acaba bu ?

Istediği sorabilirsin bildiğim kadarıyla sana yardim ederim. S8 modelinde kasma sorunu olduğunu nereden çıkarttın? Böyle bir şey yok, anlık ufak takılmalar her Android cihazda olur bu sorun değil.

Experience arayüzü son derece stabil. Şahsen 1 yıldır J7 PRO kullanıyorum oldukça stabil bir telefon, şimdiye kadar anlık ara sıra nadiren takılma yaşadım diğer türlü telefon stabil. Ben de güç tasarruf modunda kullaninca takılma yaşanabiliyor o da normal zaten işlemci normal seviyede bir işlemci gidip güç tasarrufunu açınca bariz yavaşlıyor.

18.9 ekran formatına sahip her telefon için dediğin şey geçerli Samsung yazılım vasıtasıyla yazılımsal tuş ekleyerek videoyu tam ekran izleyebilirsin biraz görüntüden ödün veriyorsun yapacak bir şey yok maalesef. Uygulamalarin bu formata adapte olması lazım o da uzun yillar alacaktır.

Istediği sorabilirsin bildiğim kadarıyla sana yardim ederim. S8 modelinde kasma sorunu olduğunu nereden çıkarttın? Böyle bir şey yok, anlık ufak takılmalar her Android cihazda olur bu sorun değil.

Experience arayüzü son derece stabil. Şahsen 1 yıldır J7 PRO kullanıyorum oldukça stabil bir telefon, şimdiye kadar anlık ara sıra nadiren takılma yaşadım diğer türlü telefon stabil. Ben de güç tasarruf modunda kullaninca takılma yaşanabiliyor o da normal zaten işlemci normal seviyede bir işlemci gidip güç tasarrufunu açınca bariz yavaşlıyor.

18.9 ekran formatına sahip her telefon için dediğin şey geçerli Samsung yazılım vasıtasıyla yazılımsal tuş ekleyerek videoyu tam ekran izleyebilirsin biraz görüntüden ödün veriyorsun yapacak bir şey yok maalesef. Uygulamalarin bu formata adapte olması lazım o da uzun yillar alacaktır.
Çok teşekkür ederim. Artık ne alacağım ufak tefek belli oldu.

Açıkçası sıkı bir apple takipçisi olarak belkide İphone androidde geri kaldı felan oldu filan oldu deniyor ama. İphone halada kullanılabilirlik açısından en iyi olan telefon ve benim İphone 7 15 ay oldu alalı ve halada canavar gibi hiç yarı yolda bırakmıyor gayette seri ve hızlı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı