Apple, iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition’ı Duyurdu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Apple bugün, (RED) ile 10 yıldan uzun süredir devam eden işbirliğine dikkat çekmek üzere, kırmızı alüminyum kaplamaya sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition modellerini duyurdu. Yeni iPhone 7 modelleri müşterilere The Global Fund’a katkıda bulunmaları ve dünyayı AIDS’siz bir geleceğe bir adım daha yaklaştırmaları için yeni bir yol sunuyor. Özel sürüm (PRODUCT)RED iPhone […]

Apple, iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition’ı Duyurdu Technopat

Daha fazlası...

ali abicim meraba bende 2009 model 15.inc macbook pro var fakat 2 sorunum var 1.sorum:ses tusuna basınca ses çkmıyor ekranımda ses engeli çıkıyor bunun sebebi nedir 2sorum:ekranımda siyah olan yerlerde kırmızı bişey titreme yapıyo bunların sebebini öğrenebilirmiyim şimdiden tesekkur ederim sende lüften bana yardım et...

ali abicim meraba bende 2009 model 15.inc macbook pro var fakat 2 sorunum var 1.sorum:ses tusuna basınca ses çkmıyor ekranımda ses engeli çıkıyor bunun sebebi nedir 2sorum:ekranımda siyah olan yerlerde kırmızı bişey titreme yapıyo bunların sebebini öğrenebilirmiyim şimdiden tesekkur ederim sende lüften bana yardım et...
Ayrı bir konu açınız.

Sorunlarınız için ayrı bir konu açınız...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı