Apple iPhone için kulaklık dönüştürücü önerisi

K1ng06

Hectopat
Makaleler
5
Yer
izmir
Yakın zamanda IPhone'a geçtim bu yüzden elimdeki AUX kulaklıları kullanamıyorum. Uygun fiyatlı iPhone kulaklık dönüştürücüsü önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda IPhone'a geçtim bu yüzden elimdeki AUX kulaklıları kullanamıyorum. Uygun fiyatlı iPhone kulaklık dönüştürücüsü önerebilir misiniz?

iPhone 12 için aynı davranışı bende takınmıştım fakat 2 tane almış olduğum markasını dahi hatırlamadığım dönüştürücülerin iyi yorumlarına rağmen seslerde kısılma ve kalitesizleşme yaşadım dolayısıyla para biriktirip orijinal bir dönüştürücü aldım ve sorunum kökünden çözüldü.

Keşke cihaz modelini de belirtseydin, yan sanayi ürünlerde cihaz modeli önemli oluyor.

Orijinal istersen; fiyatı 169 TL ve kesinlikle bunu almanı öneririm.

Yok ben illa çok ucuza almak istiyorum dersen, ki bunu çok fazla önermem, ben kullanıyorum fakat sürekli Bluetooth bağlantısı istiyor.

Keşke cihaz modelini de belirtseydin, yan sanayi ürünlerde cihaz modeli önemli oluyor.

Orijinal istersen; fiyatı 169 TL ve kesinlikle bunu almanı öneririm.

Yok ben illa çok ucuza almak istiyorum dersen, ki bunu çok fazla önermem, ben kullanıyorum fakat sürekli Bluetooth bağlantısı istiyor.

iPhone 11 kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı