Apple kamerası bozuk iPhone 8 için değişim yapar mı?

Kamerası bozuksa büyük ihtimalle sadece kamerayı değiştirirler, verirken telefonu bataryası hızlı bitiyor deyin size yenisini verirler.

O zaman aramam gerekecek peki bu durumda haklı olduğumu nasıl kanıtlayabilirim herhalde 1 cümleyle inanacak değiller.
Haklı olduğunu kanıtlamana gerek olacağını sanmıyorum sonuçta bu bir yazılım ve senin yaşadığın donma sorunu da bir yazılım hatası. Herhangi bir düşmeden kaynaklı olsa telefonda çizik vs.. mevcut olur. Yani problem yaşamayacağını düşünüyorum.

Benim tabletin içinden elektrik sesi gibi ses geliyordu ve şarjı hızlı bitiyordu, onu değiştirdiler ama sizin cihazınızın bilmiyorum değiştirirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tabletin içinden elektrik sesi gibi ses geliyordu ve şarjı hızlı bitiyordu, onu değiştirdiler ama sizin cihazınızın bilmiyorum değiştirirler mi?

Şu videodan sonra daha da bir umudum arttı zaten belirttiğim gibi fabrikasyon hatası olduğunu düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodan sonra daha da bir umudum arttı zaten belirttiğim gibi fabrikasyon hatası olduğunu düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Apple gibi kaliteli firmalar 3-5 in derdine düşmüyor merak etme.

iPhone 8'in üretimi yapılmıyor diye biliyorum bir üst modelini verebilirler.

Geri
Yukarı