Apple Kimliği Bilinmeyen Cihaz

Jacyn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce dedem hacdayken Iphone bulmuş. Cihazı açtığım zaman apple kimliği istiyor ben de tabii ki bilmiyorum. Cihazı açtığımızda sahibi kayıp diye mesaj bıraktırmış cihazda, bir de telefon numarası bırakmış. Kendisiyle whatsapptan iletişime geçtik ve İranlı olduğunu öğrendin. Arkadaşı telefonu gelip havaalanından alacaktı fakat gelen giden olmadı. Telefon da bende kaldı. Satsam satamam atsam atamam yani. Sizden ricam bu telefonu kullanıma nasıl açabilirim? Apple kimliği istiyor.

O dediğiniz nasıl olacak, zahmet olmazsa anlatır mısınız? Iphone hakkında çoğu şeyi bilmiyorum da.

Yanlıs anlasılmasın fakat cihazın geri verilmesini öneririm. Tabi bu yinede sizin sahsi fikriniz, hard reset ise kapatma ve home tuşuna 15 saniye basarak yapılan bir işlemdir, öyle biliyorum. Yanlısım varsa arkadaslar düzeltsin.

Cihazı zaten geri verecektim, diyorum ya gelen giden olmadı telefon da elimde kaldı. Pasaporta falan kayıt ettirdik fakat açmamız için adamın şifresi vb. gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı