Apple kimliği hakkında

SchizskaiRentio

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Öncelikle merhaba,

IPhone'larda Apple kimliğinden çıkış yapınca cihazdaki veriler siliniyor mu?

Soruyu sorma sebebim şu, yaklaşık iki ay önce Apple kimliğimin korumasını arttırmak için kurtarma kodu oluşturmuştum, şu an o 28 karakterlik kodu bulamadığım için ayarlarda Apple kimliği güncel değil hatası alıyorum. Apple destek ile görüştüm, yeni bir Apple kimliği oluşturmanız lazım dediler, verilerinize biz erişemediğimiz için bu konuda yardımcı olamıyoruz dediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
iCloud senkronizasyonu varsa eğer fotoğraflarını, smslerini, notlarını, tarayıcı geçmişini ve iCloud verileri gibi senkronize edilmiş tüm verilerini kaybedersin.

iCloud senkronizasyonu varsa eğer fotoğraflarını, smslerini, notlarını, tarayıcı geçmişini ve iCloud verileri gibi senkronize edilmiş tüm verilerini kaybedersin.
İcloud senkronizasyonu açık, benim derdim o değil açıkçası, eğer telefon komple sıfırlanmıyorsa yeni icloud hesabıma tekrar yedekleme yaparım.

İcloud senkronizasyonu açık, benim derdim o değil açıkçası, eğer telefon komple sıfırlanmıyorsa yeni icloud hesabıma tekrar yedekleme yaparım.
Tamam ben de diyorum ki iCloud’taki verilerin gider. Ama telefonu sıfırlamazsan yeni hesapla yeniden senkronize edebilirsin evet. Telefonu sıfırlarsan kaybolan verileri geri getirmek mümkün olmaz.

Geri
Yukarı