Apple kimliği nasıl kaldırılır?

Heyyo

Decapat
Merhaba. Bu iPhone’da eskiden kullanılan Apple kimliğinin parolasını soruyor bazen. Nasıl kaldıracağım bunu? Şu an kendi Apple kimliğim var. Acaba birisi telefonumda kontrol sağlamaya çalışıyor olabilir mi?

Merhaba. Bu iPhone’da eskiden kullanılan Apple kimliğinin parolasını soruyor bazen. Nasıl kaldıracağım bunu? Şu an kendi Apple kimliğim var. Acaba birisi telefonumda kontrol sağlamaya çalışıyor olabilir mi?
Birisiyle alakalı değil gereksiz bir şey o doğru girsemde kabul etmiyor çözümünü bulamadım saldım duruyor öyle.

Bir cihazda bir tane apple kimliği ile oturum açılıyor diye biliyorum. Geçenlerde benim de başıma gelmeye başladı, ekranda mail şifresi girin gibi bir bildirim çıkıyor. Bunu şöyle çözebilirsiniz, ayarlar ekranında en üstte olan hesabınıza giriyorsunuz. Daha sonra yine en üstte ad, telefon numarası ve e-posta yazan menüye girin. Orada şifresini girmenizi istediği bir mail olacak. Ben şifresini girdim ama bir süre sonra tekrar sorduğu için ve orada 2 mail varken bu şifresini sorduğu mail pek kullanılmadığdan kaldır yapıp sorunu çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı