Apple MacBook Air M1 alınır mı?

yok hocam ben pozitif teknoloji diye bir site buldum ve araştırdım. Eğitim indirimi yapıyorlarmış 2000 tl daha az yani 11500 e alabiliyorum 16 gb yi. hatta sitenin linki: Apple Z1270005N MacBook Air 13.3 inç M1 8C 16GB RAM 256GB SSD Gümüş Z1270005N
Bu 256GB ama bence 512 GB'tan aşağı almayın çünkü hafızası artırılabilir değil ciddi sıkıntı çekersiniz. Uygulamalar daha da büyüyecek. Benim kullandığım dandik Laptop'da bile yetmiyor 256 GB öyle güçlü bir cihazda hep az gelir. Belki ilk 1-2 yıl yeter ama sonrasında sıkıntı olmaya başlar.

Arkadaşlar YouTube'da video izlemek, film izlemek, nadiren de Minecraft oynamak için MacBook Air M1 almayı düşünüyorum işimi görür mü? Fansız olması benim cazip etti. Ayrıca lise öğrencisiyim dersler için de almayı düşünüyorum. Sizce alsam mı? (16 GB RAM 256 SSD)

Ben de lise öğrencisiyim iPad 8 veya iPad Air konfor, performans, kalem desteği, ekran kalitesi açısından bir dizüstü bilgisayardan daha kullanışlı. Bence bilgisayar yerine bu tabletlere bakın. Hem fiyat olarak da çok daha düşük. Kalemi efsane kullanışlı denemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı