Apple MacBook Pro 13,3 İnç Kutu Açılışı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Apple MacBook Pro 13,3 İnç Kutu Açılışı
Apple’ın hafif ve taşınabilir olması için tasarladığı MacBook Pro 13,3 inç dizüstü bilgisayarını kutusundan çıkarıyoruz. Apple henüz 2018 model dizüstü bilgisayarlarını tanıtmadı, buna daha hayli zaman var gibi görünüyor. Bu yüzden halen 2017 modellerin güncelliği de devam ediyor. Biz de bu yüzden Technopat.net bünyesinde hazırlamayı planladığımız pek çok MacOS rehber için 2017 model bir MacBook […]

Devamı: Apple MacBook Pro 13,3 İnç Kutu Açılışı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

2016 yaz döneminde 950m'li laptop ararken Msi GL serisinin incelemesi gelmişti ve o bilgisayarı almıştım. Çok memnun kaldım. Şimdi de Macbook Pro 13 almaya karar verdim. Macbook ile Macbook Pro 13 arasında gidip geldim ama Pro'dan yana tercih yaptım. İncelemenin gelmesi uzun sürer mi yoksa ben sipariş vereyim mi? Sizlerin değerlendirmesi büyük bir etken oluyor bir de benim gibi macOS'a geçiş yapacaklar için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı