Apple Music Türkiye Abonelik Fiyatı Zamlandı

Ben Loseless Audio ile Spotify kalitesini karşılaştırdım. Eğer kaliteli bir kulaklığa sahipseniz ve ses seviyesi yüksekte dinliyorsanız evet fark anlaşılıyor. Ama ses seviyesi yüksekte dinlemiyorsanız veya kulaklığınız kaliteli değilse Apple Music almanın hiçbir anlamı yok. Çünkü ses kalitesi haricinde Spotify daha iyi.

Öğrenci fiyatı hala ucuz

Odyofiller üzgün :(

En basitinden lossless diğer platformlarda yok.

En azından Türkiye'de hala aktif. Tidal büyük bir kayıp idi.

Bluetooth (LDAC bile CD kalitesinin altinda) veya kulak ici kulaklık kullaniyorsaniz anlayamazsiniz o ses farkini, aksi durumda halihazirda Tidal abonesi olma ihtimaliniz zaten var.

Katılıyorum. Deezer platformunda da fark edilebilir bu. Tidal olsa iyi idi.

Android için Deezer daha iyi ama. Genel olarak Apple Music, Deezer'dan daha iyi.

Android için Apple Music gerçekten akıcı değil. Deezer daha iyi bir seçenek olabilir veya Tidal'ın aktif olduğu bir ülke üzerinden Tidal Hi-Fi Masters üyeliği alınabilir.

En azından Türkiye'de hala aktif. Tidal büyük bir kayıp idi.

Katılıyorum. Deezer platformunda da fark edilebilir bu. Tidal olsa iyi idi.

Android için Apple Music gerçekten akıcı değil. Deezer daha iyi bir seçenek olabilir veya Tidal'ın aktif olduğu bir ülke üzerinden Tidal Hi-Fi Masters üyeliği alınabilir.
Tidal Nijerya da 100 tl sanırım. Daha ucuzu var mi bilmiyorum.

Eki Görüntüle 2046191
1 Aralık tarihi itibarıyla ülkemizde birçok ürününe zam yapan Apple, şimdi de Apple Music abonelik fiyatı için de benzer bir hamle yaptı. Zam sonrasında Apple Music Türkiye abonelik fiyatı maalesef ikiye katlanmış durumda. İşte Apple Music Türkiye Zamlı Fiyatı Yapılan zam sonrasında Apple Music Öğrenci fiyatı 9,99 TL’den 19,99 TL’ye, Bireysel fiyatı 19,99 TL’den 39,99 […]

Devamı: Apple Music Türkiye Abonelik Fiyatı Zamlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ucuz hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı