Apple Music uygulamasına giriş yapılmıyor

viamort

Kilopat
Daha fazla  
Spotify yerine Apple Music kullanmayı denemek istedim. Apple kimliği oluşturup internet üzerinden aboneliğimi oluşturdum, web oynatıcıda Apple Music kullanabiliyorum.
Uygulamasını bilgisayara indirdim ve giriş yapmak istediğimde bu hatayı veriyor.

1703432315553.png

Daha kötüsü appleid.apple.com'a girip giriş yapmak istediğimde bu sayfada takılı kalıyorum,

1703432435313.png

Devam'a basınca ilerlemiyor.
Yazılım ile az çok uğraşan arkadaşların bilebileceği şekilde; Devam'a basınca konsoldaki hata:

1703432477254.png

Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynisini yasiyorum hocam, bircok windows kullanicisi da yasiyor. Maalesef cozumu yok, macos ve windows arasinda rekabet oldugu icin fixlemiyorlar bunu .

Evet oyle ve inanilmaz can sıkıcı. Tidal, Qobuz falan olsa TR'de, apple music'in yanindan gecmezdim.
appleid.apple.com sitesine girip yeni bir hesap oluşturdum ve sonra applemusic uygulamasına giriş yaptım, böylelikle kullanılıyor. Fakat eski hesabımı silemedim, abonelikleri iptal etsem de sanki iptal edilmemiş gibi duruyor. Açıkçası bunun ödemelerini tek kullanımlık sanal kartlarla yapmak en doğrusu eğer kullanılacaksa. İki hesapta da tek kullanımlık içi boş sanal kart tanımlı, isterse çekmeye çalışsın para yani.

edit: hayatımda bu kadar sorunlu ve düzgün çalışmayan başka bir uygulama görmedim boşverin kullanmayın apple music

Son düzenleme:
Çözümü basit apple sitesine giriş yapıp yetkilendirdiğin diğer hesapların hepsini kaldır.Sonra apple music uygulamasında sol alt kısımda giriş yapa tıkla.Ardından yetki ver sonra giriş yapmayı dene olacaktır.

Geri
Yukarı