Apple Music vs Spotify

preyy

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Android ve MacBook kullanıyorum. 4 yıldır aktif Spotify kullanıyorum ve ses kalitesi en yüksekte olmasına rağmen çok iyi bulduğumu söyleyemem. Apple Music ses konusunda daha önde kesinlikle ve daha ucuz ne hikmetse. Sizce hangisi daha iyi direkt şu demek yerine açıklamasını yaparsanız sevinirim.

Android ve MacBook kullanıyorum. 4 yıldır aktif Spotify kullanıyorum ve ses kalitesi en yüksekte olmasına rağmen çok iyi bulduğumu söyleyemem. Apple Music ses konusunda daha önde kesinlikle ve daha ucuz ne hikmetse. Sizce hangisi daha iyi direkt şu demek yerine açıklamasını yaparsanız sevinirim.
Ses düzeyini normalize et seçeneğini kapatınca bende bayağı iyi olmuştu.

Apple Music daha iyi, daha iyi bir ses kalitesi veriyor. Ancak podcast konularında vs. bence Spotify daha iyi.

Hocam ben ikisini de denedim ama kalite konusunda cok fark hissedemedim. Kulakligim yetersiz belki. Spotify da cok sayida sarkim var diye Spotify'dan devam ettim. Ve Apple Music'te Spotify'da oldugu kadar rahat sarki kesfedemiyorum.

Geri
Yukarı