Youtube Music vs Spotify vs Apple Music

En iyi müzik platformu hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    27

393654

Kilopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar, sizce hangisi? Ses kalitesi, kütüphanesi, kullanımı gibi etkenleri göz önüne alırsak hangisini seçersiniz? Ben üçünü de denedim ama hangisi daha iyi karar veremedim, tüm şarkılarım Spotify'da olduğu için şu an Spotify kullanıyorum. Uygulama/arayüz olarak en çok Apple Music'i beğendim. Ses kalitesinde bir fark göremedim 3'ü arasında, belki kulaklığım yeterince iyi değildir :D

Evet arkadaşlar, sizce hangisi? Ses kalitesi, kütüphanesi, kullanımı gibi etkenleri göz önüne alırsak hangisini seçersiniz? Ben üçünü de denedim ama hangisi daha iyi karar veremedim, tüm şarkılarım Spotify'da olduğu için şu an Spotify kullanıyorum. Uygulama/arayüz olarak en çok Apple Music'i beğendim. Ses kalitesinde bir fark göremedim 3'ü arasında, belki kulaklığım yeterince iyi değildir :D

Mobil için mi soruyorsunuz. Bence MYT Müzik yeterli ama beklentileri karşılamayabilir çok kaliteli ses olmadığını düşünebilirsiniz ben şahsen ses kalitesi anlamında Spotify'la bir farkını görmedim.

Tidal alayını tokatlar ama Türkiye'den çekildiler maalesef. Hi-Fi / hi-end kategorisinde ikinci olarak Deezer tavsiye ederim. Bahsettiğiniz üçlü bunlardan sonra gelir.

Deezer geçen verilerini sızdırmıştı; bence Apple Music hem fiyat, hem ses kalitesi hem de arayüzü olarak diğerlerinden daha iyi ama arada YT Music kullanıyorum bazi şarkılar içn.

Yeni konular

Geri
Yukarı