Apple Music vs Spotify

€mre

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iki uygulamanın hi-res özelliği olmadan hali daha kalitelidir? çünkü hi-res özelliğe sahip kulaklığım yok kayıpsız dinleyince pek bir şey anlaşılmıyor daha kötü gibi hissediyorum bile.

Doğru ama Spotify'deki müzikler daha kaliteli(gibi) geliyor ve bazı müzikleri bulmakta ara sıra zorlanıyorum.
Youtube Music'te olmayan müziği de bir şekilde Youtube'a yüklenmiş videodan dinleyebildiğim ve öyle hi-res olsun falan diye beklentilerim olmadığı için bana daha iyi geliyor Youtube.

Arkadaşlar iki uygulamanın Hi-Res özelliği olmadan hali daha kalitelidir? Çünkü Hi-Res özelliğe sahip kulaklığım yok kayıpsız dinleyince pek bir şey anlaşılmıyor daha kötü gibi hissediyorum bile.

En kaliteli ses Apple Music dostum, ben de daha önceden Spotify kullanıyordum ama farkı çok rahat bir şekilde hissedebiliyorum hem kulaklıkla hem kulaklıksız, yukarıda birinin parantez içerisinde yazdığı gibi değil direkt Apple Music yani. Kayıpsız olmasa bile ses yüksekliği, uzamsal ses performansı her yönüyle daha iyi, hem Apple Music alışkanlığın olur ileride kulaklık aldığın zaman daha iyi sonuçlar elde edersin. Spotify'ın tek olumlu yanı çok fazla seçenek olması mesela kayıt alınmış bir şekilde paylaşılmayan YouTube'da dönen şarkılar vs. Apple Music de yok ama spoti de podcast olarak eklenebiliyor, ama onun içinde zaten YouTube Premium'um var. Onun dışında müzik konusunda az diyenlere kesinlikle takılma dinleyebeleceğin şarkıların %99'u mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı