Apple ödeme yöntemi nasıl değiştirilir?

Xalter12

Picopat
Daha fazla  
Merhaba iPhone 13 cihazımda ödeme yöntemlerimde varsayılan olarak Apple bakiyem seçili ve bir de mobil ödeme yöntemi mevcut. Ben mobil ödeme yöntemini kullanmak istiyorum ama ne olursa olsun ödemelerimi Apple bakiyemden çekiyor. Varsayılan diye bir muhabbet varmış listede en üstte olandan çekiyormuş parayı. Apple bakiyem de en üstte duruyor ve değiştiremiyorum bunu değiştirmenin herhangi bir yolu var mı çünkü gerçekten çok sinirimi bozuyor.

Ayarlar - en üstteki iCloud hesabınıza dokunun(Adınız yazan yer) - ödeme ve teslimat seçeneğini seçin - düzenleye basın- istemediğiniz ödeme yöntemini silin. Böylelikle sıralamaya istediğiniz gelir. Sonra isterseniz tekrar eklersiniz eklediğiniz zaman istemediğiniz ödeme yöntemi 2. sıraya gelir.

Ayarlar - en üstteki iCloud hesabınıza dokunun(Adınız yazan yer) - ödeme ve teslimat seçeneğini seçin - düzenleye basın- istemediğiniz ödeme yöntemini silin. Böylelikle sıralamaya istediğiniz gelir. Sonra isterseniz tekrar eklersiniz eklediğiniz zaman istemediğiniz ödeme yöntemi 2. sıraya gelir.
Benim istemediğim ödeme yöntemi apple bakiyem ve bunu hiç bir şekilde değiştiremiyorum, silemiyorum.
IMG_6174.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı