Apple Pay ile ülkemizde ilk başarılı ödemem

Adam akıllı Türkiye'ye gelse de kullansak. Zen, Wise gibi yurtdışı uygulamalarıyla çoğu kişi sorun yaşıyor, umarım kısa sürede gelir.
Keşke ya böyle şeylerle uğraşıp durmasak. Kendim aslında SilkPay ile geçen günlerde deneme fırsatım oldu. Kayıt oldum. 2 dolara kart açtım. Şokta bakkalda vs. rahatça kullandım. Ancak sistemi bana garip geldi. Ödediğin para kadar kartına para yükleniyor. Para bitince kart siliniyor.

@kebab man Ne demek istiyor bu mesajda anlamadım. Nasıl cevap verebilirim? Hesabıma maaş giriyor aktif olarak para giriş çıkışı oluyor desem olur mu acaba?

Merhaba,

Cevabınız ve açıklamanız için teşekkür ederiz.

Onaylandığı gibi, bankadan herhangi bir kredi almadınız. Bu durumda lütfen ZEN hesabınızda depolanan fonların kaynağının ne olacağını bize açıklayın.

Saygılarımızla,

ZEN Takımı

-----

Bu konuda bilgin var mı? Depolanan fonların kaynağı için ne yazabilirim?

Son düzenleme:
Paranın kaynağını soruyor ve ne için Zen'i kullanıp hesap açmak istediğini soruyor. Kaynak maaş amaç ise Apple Pay ile harcama yapmak denebilir.

Paranın kaynağını soruyor ve ne için Zen'i kullanıp hesap açmak istediğini soruyor. Kaynak maaş amaç ise Apple Pay ile harcama yapmak denebilir.

Apple Pay için desem acaba sırf Apple Pay kullanma amaçlı mı başvuruyorsunuz diyip reddetmesinler 😅. Amaç o evet ancak açık açık söylesem olur mu acaba.

Son düzenleme:
Dediğiniz gibi diyeyim. Hemde ek olarak ufak güzel bi açıklama yapıp yanıtlayayım. Hayırlısı artık.

Yazdım artık cevap bekliyorum. Yine hayırlısı diyorum bakalım

@kebab man Hesap kabul edildii

kart sipariş ettim Türkiyede ki adresime size ne kadar zamanda gelmişti
Merhaba ne tarz belgeler sundunuz acaba ben de yapacaktım bana da aynı mesaj geldi.

Merhaba ne tarz belgeler sundunuz acaba ben de yapacaktım bana da aynı mesaj geldi.

Son 6 aylık banka dökümüm ve ikametgahımı gönderdim gelişme olursa yazacağım.

Son düzenleme:

Son 6 aylık banka dökümüm ve ikametgahımı gönderdim gelişme olursa yazacağım.

Bana aynılarını yazdılarsa sizden herhangi bir çektiğiniz kredinin ödeme ve sözleşme dekontlarınıda isteyebilirler. İsterlerse şu an cevapladığınız yanıtın üstüne onlara böyle bir belgeye sahip olamadığınızı belirtibilirsiniz.

Bana aynılarını yazdılarsa sizden herhangi bir çektiğiniz kredinin ödeme ve sözleşme dekontlarınıda isteyebilirler. İsterlerse şu an cevapladığınız yanıtın üstüne onlara böyle bir belgeye sahip olamadığınızı belirtibilirsiniz.
Tam olarak ne dediğinizi yazabilir misiniz acaba? Hala cevap gelmedi.

Geri
Yukarı