Apple Store Genius Bar Randevusu Alamayanlara Tek Çözüm

Bertan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba telefonumun ses yükseltme tuşu içe göçmüştü bende o günden itibaren Apple Genius Bar randevusu almaya çalışıyordum, fakat tabikide alamıyordum çünkü çok fazla insan almak isteyince site çöküyor ve alamıyorsunuz. Buda benim için kabusa dönüşmüştü. 3 tane farklı bilgisayardan ve telefonumdan sürekli Apple'ın sitesini yenilemekten bıkmıştım ama, dün öğrendim ki sabahın erken saatlerinde apple store'a giderseniz (sabah 10:00'da kapı açılır açılmaz ilk 50 kişi bu yüzden koşa koşa gitmelisiniz) size gün içinde randevu veriliyor ve telefonunuza ne gerekiyorsa yapılıyor. Bende bugun sabah saat 8'de Akasya Alışveriş Merkezinin önündeydim saat 9:40'a doğru kapının önü iyice kalabalıklaştı ve kapılar açıldı.
O an aksiyon sizin için başlıyor insanlar koşuyor kapıdan içeri ilk girip ilk randevuyu almak için bende 10. falan girdim saat 12:55'e randevumu aldım randevu saatim geldi ve telefonumu 5-10 dakika içinde değiştirdiler.İşin kötü yanı bir gününüzü buna ayırmalısınız ama değecektir sonuçta telefonunuz değişiyor ve yerine sıfırı veriliyor. Son olarak randevu almak için verilen yanlış bir taktik var oda gece 00:00'da yeni randevu gününün açılması. Boşuna o saatte bilgisayar başında sinirden çatlamanıza gerek yok çünkü her sabah 10:00'dan akşam 10:00'a kadar her 10 dakikada bir bir kişilik randevu açılıyor örnek olarak cuma günü 10:20'de bir randevu aldınız haftaya o gün gidiyorsunuz, şaka şaka gidemiyorsunuz çünkü randevu almak gene imkansız tek çare sabahın köründe kalkıp gitmek.
KVK Erenköy Apple Teknik Servisindeki Maceram için: KVK Erenköy Apple Teknik Servis'inde Yaşanan Saçma Durum

Son düzenleme:
İçeri girdiğinizde yaşadıklarınız neler? Koşuşturma derken Genius'lara mı yöneldiniz yoksa herhangi bir randevu bankosu tarzı bir bölüm mü var?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı