Apple Türkiye, Tüm Ürünlere %10 Zam Yaptı

Bazı cihazları hak ediyor ama İphone'lar zengin değilseniz kesinlikle gereksiz. Özellikle son çıkan modelleri. İnsanlar tüm cihazları uyum içinde çalışıyor diye alıyor ve haklılar o konuda gerçekten başarılılar.
Ben özellikle bu kadar sosyal statü malzemesi olduğunu bir tek bizde görüyorum. S23 çıkarsan kimse bakmaz Iphone 14 PRO MAX çıkarsan herkes ooo uu yapar. Bu zaten tam bir varoşluk zihniyet eksikliği resmen fakir hayranlığı. Yabancı telefon karşılaştırma sitelerinde kimse kavga etmiyor etse bile seviyeli ediyor. Bizim milletimiz -artık verdiği parayı kanıtlamak istiyor sanırım- epeyde tam puan alan S23 Ultra'nın altına Apple şöyle iyi yazılımı böyle süper androidi anca bunlar alır işlemci şöyle güzel ekosistem bu kadar güzel diye yorum atıyor. Sen niye S23 Ultra'nın altına Iphone ile ilgili yorum atıyorsun arkadaşım 😀. Elbette kaliteli telefon iş görüyor ama alanların çoğu zaten başka sebeple alıyor. Azcık bir şey bilenlerde aldığı şeyi kanıtlamak için sağa sola salça oluyor işte.

Eki Görüntüle 1783136
Genellikle kur ve enflasyon değişikliklerinde zam kararı alan Apple yine bir zam kararına imza attı. Yeni zam dalgasıyla birlikte tüm Apple ürünlerine %10 oranında zam yapıldı. Özellikle iPhone fiyatları, son yılların en büyük artışıyla ulaşılamaz noktalara ulaşmıştı. Şimdi yapılan zam ile bu fiyatlar, bütçesi düşük olan kullanıcılar için daha da ulaşılamaz hale geldi. Zam sonrası […]

Devamı: Apple Türkiye, Tüm Ürünlere %10 Zam Yaptı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Cildıracağım yeter

O kadar paran var ölmene az kalmış hala koltuk sevdası olması. Git hayatını yaşa be adam!

Hayır Türkiye'de güzel bir yer değil ki ekonomi olarak söylemiyorum adam gibi manzarası da yok.

Yanılıyorsunuz, Türkiye gerçekten cennet gibi bir vatan. Gezilecek ve görülecek çok yer var, sadece para olmadığından göremiyorsunuz, göremiyoruz. Bu topraklar gerçekten değerli fakat olay bu toprakları güzel kullanabilmek, emin olun çok ama çok harika manzaralar görmek için uzaklara gitmeye gerek yok, şeytan sofrasında günbatımı manzarası bile çoğu ülkenin manzarasından kat kat güzel.

Dediğim gibi, olay topraklarımızı ne kadar kullanabildiğimiz.

Her zamlarına bir android telefon alınabiliyor ilginç.

Adam satıyor ki zammı koyuyor sürekli.
İnsanlar soğan alamıyoruz diyorlar, kim alacak iPhone'u?
Kim alacak derken senden benden bahsediyorum, zengin iş adamlarından bahsetmiyorum.

Geri
Yukarı