Apple Türkiye zam beklentisi

Hala bekliyorum acilmadi siteleri.
Amazon'dan 1 TB 13 Pro Max siparişi ettim az önce ben AirPods, Spigen kılıf ve koruyucu ile beraber ve zamlı 256 14 Pro Max'ten daha ucuza geldi. İki cihaz da benzerler birbirine zaten ve depolamaya çok ihtiyaç duyuyorum ben, ondan kendime hakim olarak aksesuarlarını tamamlamak adına böyle bir adım attım. Bugün 52800'e alamadığım cihazı yarın 56 bine almayı kendime kesinlikle yediremezdim.

Pt gercekten inanilmaz hamle yaparak 31.999TL yerine 31.799TL fiyat acti iPhone 13 icin :D
Hocam Trendyol 52 bine derin mor dahil olmak üzere 14 Pro Max'leri satışa çıkardı. Kaçırmayın derim alacaksanız, kısa süre içinde tükenirler. Amazon siparişimi iptal edip direkt buradan sipariş verdim derin morlu 256 14 Pro Max'i.

Maalesef bütçem 13 icindi. Arçelik'ten 29.999TL'ye yildiz isigi aldim şu an kargoya verildi alacak arkadaşlar varsa en ucuz Arçelik şu an ama tek renk satiliyor.

Yine zam geldi 36.000₺ şu an.

Son düzenleme:
Maalesef bütçem 13 icindi. Arçelik'ten 29.999TL'ye yildiz isigi aldim şu an kargoya verildi alacak arkadaşlar varsa en ucuz Arçelik şu an ama tek renk satiliyor.

Yine zam geldi 36.000₺ şu an.
Evet gördüm ya benim 52'ye aldığım 14 Pro Max de 62 bin civarında şu anda. Harcadığım paraya üzülmeye fırsat bulamadan aklımdaki tek şey "Bak al şunu, bir daha alamayacaksın," olmuştu 52 verirken. O yüzden şu an pişmanlık bile duyamıyorum zarar etmeyeceğim için.

@ismimberkay üç gün arayla ikinci zam da gelmiş bulunmakta. Ne olacak bu hâlimiz ya? Gerçekten üzücü. Siz hangi iPhone telefonu ve kaç TL'ye almıştınız?
Cidden artık birazcık suyu çıkıyor işin. Alınacaksa fiyatlar güncellenmeden alınması ve uzun süre kullanılmalı bana sorarsanır.

@ismimberkay üç gün arayla ikinci zam da gelmiş bulunmakta. Ne olacak bu hâlimiz ya? Gerçekten üzücü. Siz hangi iPhone telefonu ve kaç TL'ye almıştınız?

İnanin hiçbir fikrim yok. Düz 13 almıştım ben, 28.5tan alamadım banka şüpheli saydı o yüzden 29.999₺ ödedim.

@ismimberkay aslında bir zararınız yok. Üç günde üst üste iki kez zam geldi.
@Akarulez kurdan dolayı fiyatı yükseltirsin, eyvallah. Geçerli sebebi vardır fakat zam yapmasına rağmen kur yükselebilir diye tekrardan zam yapıyor ve kâr oranını yüksek tutuyor. Bu düpedüz fırsatçılıktır, başka bir şey değil.

Geri
Yukarı