Apple Type-C kablosu sizce orijinal mi?

• Konuyu başlatan PDG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 193

PDG

Hectopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'dan sipariş verdim bunu ama kutusu olsun Type-C kısmı olsun beni çok şüphelendirdi anlayan varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    181,5 KB · Görüntüleme: 28
  • image.jpg
    image.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 31
  • image.jpg
    image.jpg
    139,3 KB · Görüntüleme: 21
Hocam kablonun üzerinde seri numarası yazması gerek dikkatlice bakıp Apple'ın kendi sitesinden sorgulatabilirsiniz.

Aksesuarlarda maalesef seri no sorgulayınca çıkmıyor.

Nasıl çıkmıyor hocam çıkıyor diye biliyorum ben sorgulamıştım.

Hocam bende orijinal kablo var ve iki tarafındada o başındaki amblemlerden yok. Replik olabilir sizinkisi.

Nasıl çıkmıyor hocam çıkıyor diye biliyorum ben sorgulamıştım.

Hocam bende orijinal kablo var ve iki tarafındada o başındaki amblemlerden yok. Replik olabilir sizinkisi.

Hocam bende anlamadım Vatan Bilgisayar sahte mal satacak hali yok herhalde. Bir de sizinkinin kutusu varsa fotoğraf gönderebilir misiniz? Vietnam malıymış bu anlamadım.

Hocam bende anlamadım Vatan Bilgisayar sahte mal satacak hali yok herhalde. Bir de sizinkinin kutusu varsa fotoğraf gönderebilir misiniz? Vietnam malıymış bu anlamadım.

Vatan'sa replika olamaz hocam, o zaman ürünü değiştirmişler etiket yapmışlar sadece. Benimki de Teknosa'dan alınma. Apple ve büyük markalar genelde Vietnam, Çin gibi ülkelerde üretim yaparlar, işçi maliyeti ve fabrika olarak düşüktür çünkü. Vietnam olduğuna bakmayın şu an kullandığınız telefon bile muhtemelen Vietnam'da üretilmiştir.

Vatan'sa replika olamaz hocam, o zaman ürünü değiştirmişler etiket yapmışlar sadece. Benimki de Teknosa'dan alınma. Apple ve büyük markalar genelde Vietnam, Çin gibi ülkelerde üretim yaparlar, işçi maliyeti ve fabrika olarak düşüktür çünkü. Vietnam olduğuna bakmayın şu an kullandığınız telefon bile muhtemelen Vietnam'da üretilmiştir.

Etiket yapıştırma ne oluyor. Benim için orijinal olsun yeter. Bir de 37 dakikada 13'ten 70'e şarj etti şu an.

Etiket yapıştırma ne oluyor. Benim için orijinal olsun yeter. Bir de 37 dakikada 13'ten 70'e şarj etti şu an.

Tasarımını değiştirmişler sadece önemli bir şey değil hocam vatandan aldıysanız orijinaldir kafanızı sıkmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı