Apple vs. Ugreen Lightning Kablosu

197823

Kilopat
Arkadaşlar, kullandığım iki Apple orijinal kablosunda da yıpranma ve bir süre sonra tamamen soyunma sorunu yaşadım. Kablo o kadar soyundu ki artık şarj etmemeye başladı. Ucuza aldığım markalarda da bir süre sonra şarj etmeme problemi yaşadım. Ugreen markasının kablosunu gördüm ve yıpranma falan için çok kaliteli görünüyor. MFI Lisansı da bulunuyor kablonun. Sizce bu kabloyu alsam birkaç ay sonra bozulur mu? Yoksa hiç uğraşmayıp orijinal kabloyu mu almalıyım yine? Teşekkürler şimdiden. İki kablo arasında 86 TL fark bulunmakta bu arada.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, kullandığım iki Apple orijinal kablosunda da yıpranma ve bir süre sonra tamamen soyunma sorunu yaşadım. Kablo o kadar soyundu ki artık şarj etmemeye başladı. Ucuza aldığım markalarda da bir süre sonra şarj etmeme problemi yaşadım. Ugreen markasının kablosunu gördüm ve yıpranma falan için çok kaliteli görünüyor. Mfı lisansı da bulunuyor kablonun. Sizce bu kabloyu alsam birkaç ay sonra bozulur mu? Yoksa hiç uğraşmayıp orijinal kabloyu mu almalıyım yine? Teşekkürler şimdiden. İki kablo arasında 86 TL fark bulunmakta bu arada.

Markayı güvenle kullanabilirsiniz.
Telefon üreticilerinin orijinal kablolarından daha kaliteli kablo üretiyorlar.

Arkadaşlar Ugreen kalitesini söylediğiniz gibi biliyorum, kulaklık uzatıcı, Cat 6, Usb 3.0 uzatıcı kablolarını kullanıyorum ve çok memnunum, sadece kafama takılan Apple marka dışında aldığım tüm Lightning kablolarda bir süre sonra bağlantı problemi yaşadım, ( kablo sağlam olsa da bir süre sonra telefon kabloyu tanımıyor ve sarj etmiyor )bu kabloda da bu gerçekleşir mi acaba çünkü orjinal kablo dışında ilk defa bu kadar yüksek bir miktar ödeyeceğim ve değmesini isterim.

Geri
Yukarı