Apple Watch 3 alınır mı?

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Daha önce hiç akıllı saat kullanmadım diyebilirim. Yalnızca günlük kullanım için kullanacağım bir saat olacak kendisi. Sizce alınır mı? iPhone 7 Plus telefonum ile de gayet uyumlu olacağını düşünüyorum.

Kullanıyorum ben gayet memnunum alınır tabi mesajları telefona bakmadan görüp sesli olarak cevap yazabiliyorsun. Sen sesli söylüyorsun o mesaja çevirip yolluyor gayet memnunum yani.

Alma bence git o paraya iPhone 7 Plus sat ve üstüne koy 1000 TL 8 al 8 Plus al mantıklı davran.
Alakasız bir öneri gibi geldi bana bu. iPhone 7 Plus benim ihtiyaçlarımı karşılayan bir cihaz zaten. Ekstra olarak kendime bir akıllı saat almak istiyorum o kadar.

Kullanıyorum ben gayet memnunum alınır tabi mesajları telefona bakmadan görüp sesli olarak cevap yazabiliyorsun. Sen sesli söylüyorsun o mesaja çevirip yolluyor gayet memnunum yani.
Özellikle Watch 3'ün bu özelliklerine bayılıyorum, beni daha çok içine çekmeyi başarıyor. Bazen telefona bakamayabiliyorum ve bu saat onun için gerçekten çok pratik olacak. Değerleri yorumunuz için teşekkürler.

Özellikle Watch 3'ün bu özelliklerine bayılıyorum, beni daha çok içine çekmeyi başarıyor. Bazen telefona bakamayabiliyorum ve bu saat onun için gerçekten çok pratik olacak. Değerleri yorumunuz için teşekkürler.
Rica ederim güle güle kullanın şimdiden.

Kullanmadım ama dışarıdan bakınca 3'ün ekranı kasa oranı biraz rahatsız edici duruyor. SE alabilirseniz çok iyi bir cihaz bence.

Aradaki fiyat farkını karşılayabilirseniz Apple Watch SE de alınabilir. 3'ü hiç kullanmadım ama kendim 5'i kullandım. Çok kullanışlı cihazlar gerçekten. Eğer İPhone'u bırakmasaydım 6'yı da alırdım herhalde. Günlük kullanımda 3 gayet yeterli olur 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı