Apple Watch 5 ve iPhone 6 uyumlu mu?

Her telefon 4 ana güncellemeden sonra güncelleme ömrü bitiyor. Yani İphone 6 için farklı bir durum söz konusu değil, 4 büyük güncelleme aldı.
iPhone 5S iOS 12 almadı mı? iOS 13 ile beraber ikisinin aynı anda fişini çektiler.

5 yıldan fazla süredir emektar iPhone 6'mı cacığı çıkana kadar kullandığımı ve en yakın zamanda yenilemeyi düşünüyorum. Kasası güncel değil, kamerası kötü, hızı yetersiz, depolama alanı da öyle. Ben elimde iPhone 6 varken kesinlikle Apple Watch 5 almazdım. İlk önceliğim en azından 8'e geçmek olurdu.
Bende de iPhone 6 var. Açıkcası hala severek kullanıyorum. En azından günlük kullanımda benim eski iPhone 4 gibi acı çekmiyor. Zaten yaptığım çok fazla bir şey yok. Sosyal medya, Netflix, Spotify bankacılık vb. uygulamalarda sıkıntı çektirmesin yeter.

Kamerası günümüze göre yetersiz maalesef ama yine de gündüz çekimlerini fena yapmıyor.

Bence de şuan alınacak minimum telefon iPhone 8’dir. Apple telefonları 1 yıl, hatta 2 yıl geriden takip etmek de sıkıntı çıkarmaz. Bir telefon 5 yıl gidiyor zaten.

Saat için istiyorum. iPhone 6 ile uyumlu bir şekilde kullanabileyim yeter.
Geçen hafta Samsung Galaxy Active aldım ve memnunum ama bütçe olarak rahat olsaydım minimum Apple Watch 3 ve üzeri alırdım. Yani bütçede sınır yoksa, 5 serisi tabii ki. Hem güncel, hem de yüksek performansı ile uzun ömürlü olur. Tabi, telefon olarak bir uyumsuzluğunuz olduğundan sadece saat olarak bunu söylüyorum, gerisi size kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta Samsung Galaxy Active aldım ve memnunum ama bütçe olarak rahat olsaydım minimum Apple Watch 3 ve üzeri alırdım. Yani bütçede sınır yoksa, 5 serisi tabii ki. Hem güncel, hem de yüksek performansı ile uzun ömürlü olur. Tabi, telefon olarak bir uyumsuzluğunuz olduğundan sadece saat olarak bunu söylüyorum, gerisi size kalmış.
Anladım. Bir sorum daha var, hangi özelliklerini kullanamam Series 5 alırsam?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı