Apple Watch 6 vs Apple Watch SE

ilkerowic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Herkese merhaba!

Bugün çok kafamı karıştıran bir soru ile karşınızdayım. Sorum başlıktaki gibi Apple Watch 6 mı alınmalı yoksa Apple Watch SE modeli mi? Eğer şu an güncel olarak kullanan ya da akıllı saatlerle ilgili detaylı bilgisi olan arkadaşlar açıklarlarsa çok sevinirim.

Series 6 ve SE arasındaki en temel fark ekranın açık kalma olayı ikisi de retina ekran ama 6 sürekli açık SE ise elinizi sallayınca açılıyor ve aralarında ortalama 1000TL fark var benim tercihim SE'den yana. (Seri 3 sahibiyim SE'ye geçmeyi planlıyorum.)

Series 6 ve SE arasındaki en temel fark ekranın açık kalma olayı ikisi de retina ekran ama 6 sürekli açık SE ise elinizi sallayınca açılıyor ve aralarında ortalama 1000TL fark var benim tercihim SE'den yana. (Seri 3 sahibiyim SE'ye geçmeyi planlıyorum.)
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Aynı şekilde ben de öyle düşünüyorum. Seri 3 çok geride kaldı maalesef ancak en iyi alternatif SE modeli gibi görünüyor. Ama S6'nın EKG, O2 ölçme özellikleri de biraz cezbedici. 1100 TL fark için değer mi değmez mi bir SE kullanıcısı olsa ve söylese çok iyi olacak :D

Geri
Yukarı